Коя от тези две ванички бихте избрали, ако сте на мое място?

  • 2 323
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
Колебая се м/у две.
Едната е значително по- голяма от другата (първата), но някакси поне на мен ми изглежда прекалено голяма за новородено.
Вие какво мислите? На коя от двете бихте се спряли, ако сте на мое място?
Преки впечтления от някоя от двете (или и двете)?
Благодаря предварително!



# 1
  • Мнения: 7 474
Втората   сякаш е много седнала за новородено newsm78, но иначе много ми харесва  Peace

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 18:53 от Lео

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 958
Синята  newsm10

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
За втората не мога да кажа. Ние имаме първата - удобна е и не е голяма за новородено - моята дъщеря от 2.850 кг е къпана в такава. Докато е малко се слага от едната страна, а като порасне - от другата. Детето може да се къпе в нея докато порасне доста (на моята и сега е добре, но тя вече предпочита в голямата вана). Това на средата (нещо като възвипен триъгълник - ама как го обясних) остава между крачетата на бебето и го възпира да се хлъзне и потопи под водата - това не го виждам на втората ваничка.

# 4
  • Мнения: 795
Za novorodeno - vtorata. Ako iska6 da ja polzva6 po-dylgo vreme - vzemi bjalata.

# 5
  • Мнения: 299
Може би 2-рата...
Аз лично избрах стандартна ваничка и отделно купих шезлонг, на който подпираме бебчо. Като поотрасне, ще махна шезлонга и ще се плиска на свобода вътре...Simple SmileИначе този тип ванички ми се струват неизползваеми, щом порасне бебчо, но всеки си преценява сам.

# 6
  • Мнения: 409
Първата. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 877
Втората - много е сайбер Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 679
Ние си избрахме първата и все още я ползваме.

# 9
  • Мнения: 516
Синята, ще ти е по удобна!

# 10
  • Мнения: 111
Аз бих избрала първата- по-голяма е и може да се използва по дълго време. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 11 306
Не съм ползвала синия модел, но не и не бих си го купила, защото според мен бебето ще е извън водата. Така изстива много бързо телцето му и може да доведе до простуда.
А къпането е важно да носи удоволствие на бебето.
Според мен белия модел е по-удачен и ще  можеш да го ползваш повече време.
Дано да съм била полезна.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Не съм ползвала синия модел, но не и не бих си го купила, защото според мен бебето ще е извън водата. Така изстива много бързо телцето му и може да доведе до простуда.
А къпането е важно да носи удоволствие на бебето.
Според мен белия модел е по-удачен и ще  можеш да го ползваш повече време.
Дано да съм била полезна.
аз съм на същото мнение! Peace

# 13
  • Мнения: 4 621
Синята Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние имаме първата откакто се роди Нати - удобна е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт