Някога ще спрели да ме боли

  • 1 891
  • 13
  •   1
Отговори
На тази дата преди щест години родих  дете с дихателни проблеми 2 месеца по касно аз вече не бях майка . Бях сакрушена болеше ме момичета ще спрели някога да ме боли 

# 1
деси никога няма да спре  да  те боли         

# 2
  • Мнения: 3 166
Вероятно няма! Напоследък често се случва да го казвам - времето не лекува болката, с времето просто се научаваме да живеем с него! Искрено съжалявам за преживяното от теб! Моля се детенце да е добре там, където е!

# 3
# 4
  • Мнения: 3 166
Винаги, когато имаш нужда да споделиш нещо, каквото и да е то, пиши! Тук сме! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 098
И аз смятам,че никога няма да спре да те боли.Съжалявам за загубата.Болката така се вкоренява в душите ни,че дори и понякога да я пренебрегваме,тя отново намира сили да се покаже на повърхността.

# 6
  • Мнения: 219
здравей миличка ,

твоята история е като моята.Напълно те разбирам и истински ти съчувствам.  Много съжалявам за загубата ти.Сигурна съм ,че няма да спре да ни боли за изгубените ни  дечица. Научаваме се да живеем с мъката.
Силно те прегръщам  Hug

# 7
  • Мнения: 9 582
"Времето не лекува
мъката като жилите
със възрастта се подува..."

Няма да спре, но трябва да се научиш да живееш с болката.

# 8
  • Мнения: 7 107
desi4ka, съдейки от подписа ти (да са живи и здрави трите дребета)  си признавам, че  ми се вижда невъзможно.  Hug

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Не... Болката е вече част от нас. Така както са очите ни,например...

# 10
  • Мнения: 388
Имам 2 загуби на бебета. Още плача за двете от първата минаха 10 години.
Никога няма да престана ...........живея с тази болка.
 Hug

# 11
  • Мнения: 1 409
Ужасно съжалявам за това,което ти се налага да изживееш.
Аз  загубих моето бебе през април,беше в началото в 11г.с,но сега все още ме боли така както и тогава.Не вярвам,че някога ще спре да ме боли,всички болки минават,но болката в душата остава за винаги.Аз лично не вярвам на думите,че времето лекува,може и така да е,но мен не можа да ме излекува,колкото повече време минава толкова повече боли.
Не вярвам и теб да спре да те боли някога,просто и ти като всички нас тук ще свикнеш да живееш с тази болка,тя ще стане част от ежедневието ти,но винаги ще я има ,там някъде в теб.
Прегръщам те и ти желая много сили,за да можеш да се справиш с това ужасно изпитание  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 50
Приеми наи-искрените ми съболезнования, мила! Всички казват, че болката не отминава, само свикваме да живеем с нея. Но знай, че не си сама! Имаш цялата ми подкрепа Hug

# 13
Боли.....но говори за това всеки път, за да не се чувстваш сама..

Общи условия

Активация на акаунт