дайте идеи за къде да посрещнем нова годин

  • 781
  • 7
  •   1
Отговори
Дайте някакви предложения къде да посрещнем нова година, че то вече си идва време.
От миналата година имам горчив опит и сега искам да се подготвим по-отрано. Предварително благодаря. newsm78

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами то тук ли му е мястото на въпросът ти? newsm78

# 2
# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Що си мисля,че това е форум за готварски рецепти newsm78?
И без лоши чувства - разгледайте форумите, вижте къде какво се пише и тогава пускайте нови теми...
Може би е по-добре в Клюкарника или Дом и семейство...

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 18:01 от mari_eta

# 4
  • Мнения: 26
Потърси в някоя туристическа агенция за оферти за Нова година на пасажерски кораб! Много е вълнуващо!!! Аз въпреки, че съм работила на пасажерски кораб, не съм била пасажер все още!!! Но дори за мен, всеки голиям празник, който сме празнували на кораба, е било страхотно преживяване! Пък какво остава как се чуства един пасажер по средата на едно такова събитие!
Стига да не страдаш от морска болес, че май тогава хич ниама да ти е до посрещане на Новата година!

# 5
  • Мнения: 855
Мисля че veselinasim иска да се подготви с новогодишни рецепти. Може би не сте я разбрали правилно  Thinking
veselinasim, уточни се за какво става въпрос, за да може някой да ти даде съвет  Peace

# 6
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами думата е "къде", а не "какво"... Wink

# 7
  • Мнения: 855
Да, сега е "къде"  Peace вече поправено .... или предният път аз не съм го прочела правилно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт