Коментирате ли с майките си снахите си/съпругите на братята ви?

  • 2 163
  • 35
  •   1
Отговори
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Предлагам да обсъдим следния вариант; "Какви свекърви са майките ни и как понасяте коментарите за съпругата на вашия брат?" А вие,  когато родителите ви обсъждат снахата, вземате ли отношение?

# 1
  • Мнения: X
Ами не са ми приятни тези коментари от устата на снаха ми.Все пак това са коментари против майка ми.Аз съм пристрастна там,така че съм  предупредила снаха си, че аз не съм най-подходящия човек за злъчни подмятания спрямо свекърва и. Naughty

# 2
  • Мнения: 2 237
Да коментираме.Но майка е доста добра свекърва (така мисля) и винаги,винаги защитава на брат ми жена му !

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Чакай, че докато схвана кой на кого какъв се пада... Wink
Ми, аз си нямам брат, нито пък сестра, тъй че отговорът ми е не.

# 4
  • Мнения: 2 672
все още нямаме такава тема за разговор Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 220
Наистина сложно, ама разбрах всичко. Коментирам с майка ми зет ми (мъжа на сестра ми). С него рядко коментираме мама, защото едва ли ще посмее да каже нещо по-така  Rolling Eyes Laughing

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Все още нямам снаха . Ще имам  след 28.10 . брат ми се жени тогава  Laughing . Моите родители не я коментират тя пред мен тях също. Не мисля че е коректно

# 7
  • Мнения: 1 403
Снаха ми е страхотен 4овек, като сестра ми е. Като 4уя коментар от страна на майка ми изобщо не си мъл4а, правя я на две стотинки. Снаха ми е страхотна много даже и мъл4и на майка ми, аз не бих мъл4ала. Затова  съм на нейна страна

# 8
  • Мнения: 3 211
Да коментираме.Но майка е доста добра свекърва (така мисля) и винаги,винаги защитава на брат ми жена му !
И аз смятам, че майка ми е добра свекърва, ама тя и снаха ми май така смята, никога не съм я питала, за да не я поставя в неудобно положение. Ама може и да съм пристрастна. Баща ми понякога мрънка, ама той за всички мрънка, така че е нормално.

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Брат ми все още не се е оженил, но се случва понякога да коментираме приятелките му. Майка ми е учудващо обективна и не го казвам, защото ми е майка. Свекървата например, до последно успява да види хубавото в хората, дори когато такова няма Confused.

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Да, коментираме я, но не виждам начин да не се говори за човек, с когото живеете почти заедно.
  Майка ми обаче е свекървата - мечта  Laughing Не че ми е майка, просто наистина е страхотен човек, деликатен, тактичен... Снаха ми е истинска късметлийка  Wink  Ама и аз случих на снаха, така че коментарите около нея са предимно в положителна посока.

# 11
  • Мнения: 473
Майка е пас и не я коментира нито се интересува от нея.Но аз немога да се примира със злобата и простотията и #2gunfire

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Пък у нас МАЙКА МИ! коментира зълва ми. В положителна посока, да ми посочи колко е по-добра от мен. Аз проблеми със зълва ми си нямам, на един акъл сме, обаче ако майка ми продължи да ми я изтъква........... може да възникнат.
(нали зълва беше сестрата на съпруга?!)

# 13
  • Мнения: 507
Не, не мисля , че е коректно Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 3 390
Имам брат на 15 и засега нямам снаха, но когато проимам, със сигурност ще я обсъдим Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт