А колко често се храните?

  • 4 166
  • 96
  •   1
Отговори

Анкета

Колко често се храните?

Опции:

Всичко за храненията обсъдихме...А за честотата на храненията и на диетуващите,и на недиетуващите нищо не прочетох...
Е нека тази тема е за това!  Crazy

Моля дайте своя глас и споделете: На диета ли сте сега? И ако да - когато не сте как се храните?


Аз все нещо ям... Embarassed и реших да променя това,защото ми е кардинална грешка в свалянето на кг Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 19:11 от Stanichka

# 1
  • Мнения: 71
При мене всичко е до време, ден се храня с режим, друг път когато имам време... Знам, че е голяма грешка, но често нямам време. Иначе си огладнявам в точно определени часове Simple Smile
За диети...вече и аз незнам, ту съм на диета, ту не съм. Вървя към клечка, ама не такава каквато искам, а природата ми е да си хапвам, ГОЛЯМ ХАОС, нали?!  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 777
Зависи, мога да ям постоянно. Не да гризкам нещо, а хубаво стабилно ядене.
Когато имам много работа, мога и цял ден да не ям.
Предпочитам първият вариант.

# 3
  • Мнения: 3 537
Обяд и вечеря.И нещо сладко си хапвам. Mr. GreenСутрин пия само кафе и минерална вода.

# 4
  • Мнения: 5 313
Много на често-обичам да си хапвам.

# 5
  • Мнения: 221
много хаотично-зависи какво правя през деня.. може цял ден да не хапна нищо-може и да не спра да ям  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 72
Много и на често.Обожавам храната,но трябва да ми е спокойно.Ако ми е притеснено за нещо ми се губи апетита.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Хапвам си през около 4 часа, имам необходимост от по-често, дори и по малко.

# 8
  • Мнения: 2 596
Веднъж, най-много два пъти на ден.

# 9
  • Мнения: 5 873
На често(3-4ч.),но се стремя да ограничавам количеството(или поне се старая).

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 22:16 от Ванчето

# 10
  • Мнения: 2 849
Не закусвам ,пия само кафе ,ако усетя глад хапвам нещо на крак към 14-15 часа и после вечерям . Peace

# 11
  • Мнения: 7 186
Обикновено 1- 2 пъти на ден.

# 12
# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Според диетолозите всяко хапване и дори пийване (без вода) се водело за едно хранене. Тоест, ако пиете кафе сутрин е едно, ако изядете след това една вафла - две, обяд - три и т.н.
Аз ям от два до четири пъти на ден - сутрин чай, след два часа - плодове (понякога пропускам), нормален обяд и за вечеря - плодове  или сурови зеленчуци.
 

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Сутрин с кафе се храня и така до обяд я карам, после хапвам някой сандвич или пица, вечерта задължително вечерям обаче поне два пъти, веднъж в 7-8 и финално подхапвам към 11-12. Ако сън не ме лови ставам и изяждам една Милка и чак тогава заспивам блаженно.
Лошото при мен е  че дори и да не съм гладна вече се тъпча и винаги си изяждам това което ми е в чинията, а окото ми е много лакомо сипвам си като за двама  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт