обувки 20 и 21 номер за 5 лв.

  • 574
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 089
от естесвена кожа са. здрава подметка, черна кожа и тъмно син набук, езичето е жълто. с лепки са. на езичето пише play time, но това не ми е известно като марка. продават се в обувен магазин на пиротка до пазара дим. петков. на десния тротоар по посока парка св. троица.
не са с най-прекрасния дизайн., но за 5 лв. са супер. дано съм полезна  Hug

а някой не знае ли все пак къде се продават предпазни решетки за камина? никой не ми писа в темата Confused

а, забравих да кажа, че има и други обувки. и ма и гумени ботушки 24-забравих кой номер, за 15 лв. има и обувчета на капчица за 25. и май не е скъпотия, но нямам база за сравнение, защото сега тепърва започвам да купувам обувки.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 816
Това да не е новия магазин до Булдозер,видях брошурка някъде.Още утре ще отскоча до там,благодаря.А относно предпазната решетка,гледах такива в магазина на Дипломат,намира се на Стамболийски,след МОЛ посока Димитър Петков от лявата страна. Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 089
 аз от 3-4 годин живея в района и май ми се е мяркал там магазин. но днес за първи път влизам. май не е нов  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 089
обувчетата са свършили. днес ходих да взема за моя приятелка от русе. нямаше. не си правете труда да ходите. освен ако не искате други да вземете, разбира се. загледах едни за 10 лв., но 23-ти номер и като за такова време.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт