как се дава водата от овесени ядки

  • 1 109
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 578
тази вечер мисля да приготва млякото с водата от сварени овесени ядки
кажете ми моля , тя разрежда ли се и как?
прецежда ли се?
колко сурови ядки да сваря в колко вода?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 671
Аз давах отвара от овесени ядки на Валето като беше на 2 месеца заради запек
Правех я така
На 200гр.вряла вода слагах една супена лъжица овесени ядки /не смеех да давам по-концентрирана отвара, а и тази действаше безотказно/оставях така да престои около 1ч и прецеждах с цедка
В така приготвената отвара слагах АМ и му давах да яде, не съм я разрежцала,сипвах толкова колкото ми трябваше по пропорция за млякото
Ако има нещо -питай Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз давах отвара от овесени ядки на Валето като беше на 2 месеца заради запек
Правех я така
На 200гр.вряла вода слагах една супена лъжица овесени ядки /не смеех да давам по-концентрирана отвара, а и тази действаше безотказно/оставях така да престои около 1ч и прецеждах с цедка
В така приготвената отвара слагах АМ и му давах да яде, не съм я разрежцала,сипвах толкова колкото ми трябваше по пропорция за млякото
Ако има нещо -питай Hug
И аз правех млякото така, но с по-малко количество - 100 мл. вода на 1 чаена лъжичка овесени ядки.

# 3
  • Мнения: 3 042
И аз правех млякото така, но с по-малко количество - 100 мл. вода на 1 чаена лъжичка овесени ядки.
Peace и аз
но при малкият нямаше ефект от овесената вода. Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Так давам и аз
Аз давах отвара от овесени ядки на Валето като беше на 2 месеца заради запек
Правех я така
На 200гр.вряла вода слагах една супена лъжица овесени ядки /не смеех да давам по-концентрирана отвара, а и тази действаше безотказно/оставях така да престои около 1ч и прецеждах с цедка
В така приготвената отвара слагах АМ и му давах да яде, не съм я разрежцала,сипвах толкова колкото ми трябваше по пропорция за млякото
Ако има нещо -питай Hug

Общи условия

Активация на акаунт