Лефакс?

  • 961
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте.Някой може ли да ми каже как се дават  капките лефакс,че немския ми куца малко.  bouquetБлагодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 630
Преди всяко хранене по 2 впръсквания (но ако коликите преминат от капките, то тогава няма нужда от тях Mr. Green. Имам предвид, че на бебка съм давала капки с различни търговски имена, но....никакъв ефект Sad. Изинявай, че се отклоних Wink.)

# 2
  • Мнения: 164
Благодаря.  PeaceНадявам се на нас да ни помогнат.Че много се измъчи милото.Давах му Инфакол ,но резултат нямаше,сега ще видим с тези. Hug

# 3
  • Мнения: 1 030
Благодаря.  PeaceНадявам се на нас да ни помогнат.Че много се измъчи милото.Давах му Инфакол ,но резултат нямаше,сега ще видим с тези. Hug
При нас беше обратното - от Лефакс - никакъв ефект, а Инфакол облекчава.

# 4
  • Мнения: 7 803
пък аz ги давах С всяко млякото, 6тото така пи6е на опаковката и така ми каzа аптекаря, като ми иzнесе цяла лекция как то4но действат  ooooh!

# 5
  • Мнения: 382
На мойто бебе му подействаха много добре. Също давахме и Инфакол, но с Лефакса беше по-добре. Изглежда при всяко бебенце е различно. Както вече са ти казали - 1-2 впръсквания преди всяко ядене. Аз пръсках по веднъж, само вечер по 2. Забравихме за вечерния рев. Само промрънкваше от време на време. Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт