Възможно ли е да съм бременна?

  • 1 720
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 418
Трябваше да ми дойде на 04.09.,но още нищо.Имам болки в единият яйчник.Не смея да си направя тест,защото ме е страх да не е отрицателен.Нямам никакви други симптоми.Възможно ли е да съм бременна?И кога всъщност трябва да усетя нещо,ако съм забременяла?

# 1
  • Мнения: 282
Може просто да ти закъснява,но ти пожелавам от сърце EFP

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Направи тест, само уринен или кръвен тест може да каже и дано резултатът е какъвто искаш

# 3
  • Мнения: 7 718
Ами като не смееш да си направиш тест ние един боб да ти хвърлим?
И въобще какво искаш от нас?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Направи си кръвен тест. Тогава ще си сигурна.
(уринен  може и да не отчете)
А ние освен да гадаем - друго не виждам какво можем да направим
Успех fingerscrossed

# 5
  • Мнения: 1 418
Ами като не смееш да си направиш тест ние един боб да ти хвърлим?
И въобще какво искаш от нас?
Исках съвет...или просто да споделя.

# 6
  • Мнения: 7 718
Да споделиш - може. Laughing
Хайде сега направи едно тестче и пиши. Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Дано да си бременна  Peace Praynig
Аз забременях началото на юли месец, а признаците на бременност (гадене,отпадналост и т.н.) ми се проявих в края на август.
Направи си тест и дано  е EFP

# 8
  • Мнения: 126
Happy,аз така влязох във форума и вече 3-ти месец нямам излизане от тук!!!
Също нямах никакви признаци,закъснява ми 10 дни.Ама не си правя тест,щото ходих при една докторица,която ми каза,че нищо ми няма и да отида след няколко дни ако още не ми е дошло.И аз пиша тук на момичетата,а те......."ми напреви тест де"
Та на другия ден си направих тест и какво мислиш... EFP......нищо ми нямало.....Това дето нищо ми няма вече ще влезе в 4-ти месец
 Wink Успех ако това искаш и тест!!!

# 9
  • Мнения: 1 418
Дано да е така!Няма да казвам от колко години чакам този момент.Днес мисля да си купя един тест. Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 4 572
Happy, успех и дано резултатът е такъв, какъвто искаш Peace.

# 11
  • Мнения: 1 418
Взех си тест,но не е ли по-добре утре сутринта да го направя?Пише,че когато си пил много течности може да не отчете вярно.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Това се отнася за тестване при много ранна бременност, когато нивата на хормона са на границата и многото течности и ходене до WC могат да доведат до отрицателен резултат на теста. За по-сигурно изчакай до сутринта и с първата урина се тествай.

# 13
  • Мнения: 126
Ако си взела Surecheck,можеш да го направиш по всяко време,аз го направих късно вечерта.
 Peace

# 14
  • Мнения: 1 418
Да,такъв съм взела,но мисля утре сутринта да го направя.Стискайте палци да е EFP.Веднага ще ви съобщя резултата.

Общи условия

Активация на акаунт