Какво мислите за пяната за вана?

  • 2 249
  • 16
  •   1
Отговори
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Мили мами,
Днес купих на моя бебчо пяна за ваничка на Бюбхен. Само че там не пише нито колко да сипя, нито дали трябва да изплакна бебо след това... Thinking
Вие използвали ли сте такава пяна и какви са вашите впечатления?
А ако има и по-добра, моля препоръчайте ми  Wink
Приемам съвети  Hug

# 1
  • Мнения: 7 803
сипвам на око, да не е малко, но да не и твърде много  Rolling Eyes и после не ги плакна. Бюбхен не полzвам, само пенатен  Peace

# 2
  • Мнения: 742
Не съм ползвала пяна, но ползвам само козметика на Бюбхен и съм много доволна. От начало къпех Криската със сапун, а от месец ползвам "гел -душ от глава до пети" - много малко количество /една капка/- а много пяна.
Според мен е желателно да изплакваш детето - не е полезно за детската кожа. Някъде бях чела, че и прекомерната употреба на измиващи препарати води до нарушаване естествената сухота на кожата/или нещо подобно ooooh!/, т.е да не се прекалява...

иначе съм твърдо ЗА козметика Бюбхен!

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 00:28 от todorovibg

# 3
  • Мнения: 6 390
не не ползвам, беба най редовно си пийва от водата във ваната  ooooh! Crazy Laughing

# 4
  • Мнения: 1 666
Аз ползвам, но успокояващата пяна за вана с лавандула на Джонсън, като я редувам през ден с къпане с шампоан.
След пяната пак плакна, като след шампоан.
Слагам на око, преди да налея водата в коритото, но гледам да не е много, че много се пени. Така че ти само си прецени количеството според това каква пяна прави и ти колко искаш.

# 5
  • Мнения: 2 171
Аз ползвам на Чико, а сега купих Клоран. И от двете съм доволна, кожата не се изсушава изобщо, а косичката става много мека. И аз сипвам на око и след това задължително я отмивам.

# 6
  • Мнения: 7 803
Не съм ползвала пяна, но ползвам само козметика на Бюбхен и съм много доволна. От начало къпех Криската със сапун, а от месец ползвам "гел -душ от глава до пети" - много малко количество /една капка/- а много пяна.
Според мен е желателно да изплакваш детето - не е полезно за детската кожа. Някъде бях чела, че и прекомерната употреба на измиващи препарати води до нарушаване естествената сухота на кожата/или нещо подобно ooooh!/, т.е да не се прекалява...

иначе съм твърдо ЗА козметика Бюбхен!
ами нормално е да се иzсу6ава кажата, ни6то ново под слънцето. zа това тук са категори4но против да се къпят всеки ден бебетата, не от мърzел както си мислят някои потребителки  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 4 621
Не съм ползвала пяна за вана,а шампоана на Бюбхен. Винаги я изплаквам обаче Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Ползвах същата пяна и съм доволна. Слагах на око, но не исках да става много пяна. После я изплаквах. Но един съвет от мен: не обливай всяка вечер главата на бебо, защото на моя юнак му се изсушаваше кожичката и се лющеше.
За мен пяната е по-добрия вариант от сапуна.
Сега го мия с шампоан за коса и тяло, защото много взе да рита във водата и гълта от пяната.

# 9
  • Мнения: 1 353
Коя пяна на Бюбхен взе?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 644
Ползвам на Себа Мед още от раждането-сипвам на око във ваничката и после водата
Измива добре и мирише приятн-и най вече е медицинска козметика-мн.съм доволна

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Коя пяна на Бюбхен взе?

Взех от тази с мандарина и лавандула.
Снощи я пробвах, измих бебо по-лесно от колкото обикновенно с душгела. За съжаление той сам си мокри косата, така че всяка вечер "сам" си я мие.

П.П Надявах се пяната за ваничка да няма нужда от изплакване и затова я взех  Confused

# 12
  • Мнения: 1 353
Тази е добра, но не взимай Baby Bad от един литър. Ужасен е, син на цвят и мирише на химикали  Sick

# 13
  • Мнения: 161
Ние започнахме да ползваме пяната за вана след 2-та година,но независимо каква ползвам ,задължително изплаквам добре след това.Наи-често се къпем с успокояващата пяна за вана с лавандула на Джонсън,ползвах и на Avon,a като бебе използвах основно продуктите на Себа Мед Peace

# 14
  • Мнения: 2 309
Не използвам Бюбхен, само Клоран. Дъщеря ми се обрина от едно олио на Бюбхен като беше само на няколко дни, според нашата педиатърка, много нейни пациентчета са проявявали алергия към техните продукти.

Общи условия

Активация на акаунт