Барселона - Левски

  • 5 761
  • 188
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Развихрете се на тема футбол ......  И само Левски!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! За първи път наш отбор в Шампионската лига!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  А ми е интересно ако има мами и татковци в Испания от форума - дали ще отидат на мача????????

# 1
  • Мнения: 4 473
От сега ми е свито сърчицето. От както се помня съм футболен запалянко и пак от тогава съм синя и в мозъка на костите Heart Eyes
Единственото, за което се моля е довечера момчетата да направят красив и техничен футбол и да се представят достойно! Praynig Praynig Praynig Далече сме от най-големите по класа, но играем с тях, а от това по-важно няма! Peace

САМО  ЛЕВСКИ! СМЕЛО НАПРЕД!

# 2
  • Мнения: 5 539
Без майтап, снощи сънувах мача Rolling Eyes Обаче няма да ви кажа как свърши в съня ми, за да не се радвате предварително, защото то и без друго е невъзможно резултатът да е различен от 1. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 805
3:1 ли сънува ?

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Тук в букмейкърските къщи са дали коефициент на мача 1,1 #2gunfireВсе едно ще играе провинциалния отбор на Танганайка с Барселона #2gunfireМоля се да завърши мача поне на равно PraynigА най-хубаво ще е да победят нашите момчета Peace

# 5
  • Мнения: 4 473
Топката е кръгла и един Господ знае как ще се завърти и какво ще стане.
Най-смелата ми мечта е мачът на "Ноу Камп" да е Х  Grinning

# 6
  • Мнения: 377
Тук в букмейкърските къщи са дали коефициент на мача 1,1 #2gunfireВсе едно ще играе провинциалния отбор на Танганайка с Барселона #2gunfireМоля се да завърши мача поне на равно PraynigА най-хубаво ще е да победят нашите момчета Peace

Според мен коефициента си е напълно реален. Миналата година цял сезон даваха толкова за Челси, а не смятам, че Тотнъм и Астън Вила са отбори от Танганайка.  Peace
Стискам палци Левски да не се изложат след всички изхвърляния, на които се наслушах.  ooooh!
Но поне ще играят на един велик стадион, който е стъпил там знае за какво говоря.  Heart Eyes
А кой ще победи е ясно, въпросът е с много или с малко.  Whistling

# 7
  • Мнения: 5 539

Сънувах 2 бързи гола на Левски през първото полувреме... и други работи. Фантастика общо взето... няма значение

Искате ли да си организираме залози за точен резултат?

# 8
  • Мнения: 377
5-1  Twisted Evil
или най много 5-2.

А за позналите награди ще има ли.  Wink

# 9
  • Мнения: 805
Точен не смея, но го играх over при 1.44.
И все пак 3:1 ми се върти  Grinning

# 10
  • Мнения: 4 473
Не обичам да правя прогнози на такива мачове, но като сте казали  -  3:2 е моята.

# 11
  • Мнения: 5 539
4:0 ще кажа аз.

# 12
  • Мнения: 1 120
Хайде и аз да се включа в прогнозите. Не съм футболен запалянко, но този мач определено ще ме задържи пред телевизора , не бих го изпуснала  Laughing
Мисля си за 3 - 1
Дано не позная и нашите да бият Praynig

# 13
  • Мнения: 631
 Все си мисля че мача ще е твърд Х

2 : 2 според мен

# 14
  • Мнения: 377
Най-яката прогноза, която чух до момента е 0-1 с автогол на Меси /от един фен на Левски/.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт