Малки ембриончета растете, до АПРИЛ на бебчета се превърнете !

  • 20 895
  • 263
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 925
               
preggo newsm32  preggo
gabi-03  (01.04.07)
alabina (01.04.07) - първо, 27г., Пловдив

benitta  (02.04.07) - първо, 26г., Пловдив
Misho4ka (02.04.07) - второ, първото син Лилян на 6г. и 9 м., 34г., София

Filka  (03.04.07) - първо, 27г., Пловдив
petq - Петя (03.04.07) - 22г.,София

Aya  (04.04.07) - близнаци, първи, 28г., София   twin_neutral
пенелопа (04.04.07)
ДейзиГ - Десислава   (05.04.07) - второ, първото Габриела 9.12.2004г. , 32г., София
neci    (06.04.07)
Style, Тони (07.04.07) - второ, първото Румена 15.02.05г., 32г., София
ara75 (10.04.07) - второ, първото Ида 26.07.2005, 31г., София
gabin (10.04.07) - първо, Велико Търново

hristina k - Христина (11.04.07) - първо, 26г., Варна
hisa   (11.04.07)
polly_g_bg (11.04.07)
catty_m (14.04.07) - първо, 29г., София
Гигилче (14.04.07) -

Snow-Anna (?15.04.07?) - второ, първото момченце на 4 и половина, 28г., Варна
ivalex - Ваня (15.04.07) - първо, 26г., София /Чехия
peti_k   (15.04.07) - второ, първото Йосеф 18.12.2004г.,24г.,Чехия
tinitita (TBD) - първо, 28г., Стара Загора
Илит (16.04.07) - порво, 27г., София

stassy (17.04.04)
AnGiAr (18.04.07) - първо, 25г., Италия - Венеция
FRutELiA - Галя (19.04.07) - първо, 26г.,
Нисти (19.04.07) - второ, 30г.,
tanb (19.04.07) - първо, София
maia_sevova (19.04.07) - второ, първото момиченце, Варна/Шумен

jjj (20.04.07) - второ, 29г.,
tevolere (20.04.07) - първо, 32г.,
evve_  (20.04.07) - второ, Бургас

dari stz (22.04.07) - второ, първото - момиченченце, 34г., Стара Загора
zazu1 (23.04.07) - първо, 26г., София
МАРТА (23.04.07) - второ, първото момченце 6г., 32г., София
gerryG - Гергана(23.04.07) - първо,  25г., София
Stra4iatela - Лили  (23.04.07) - първо, 21 г. , София

Melodiya (24.04.07) - първо, 31г., София/Бургас
denisimo (25.04.07) - първо
des_sv (21-25.04.07) - второ, 26г.

Виви (26.04.07) -
zazka (27.04.07) - второ, първото момченце на 2г., 28г., Шумен
bali_  (TBD) - второ, 37г.,
Vanesast (30.04.07) - първо, 30г., София
macarella ( TBD  ) - първо, 31г.,
Альона - Альона ( TBD ) - първо, 30г.,
stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl  stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl  stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl
ОБЩО СМЕ 46  preggo
 


Полезни линкове :
Кога ми е термина:  

Изчисляване Термин 1
Изчисляване Термин 2


За лентичките:
Как да сложим лентичка: тук
Видове лентички:тук, тук, тук, тук, или тук.

Информация за стволовите клетки:
Сайт 1, Сайт 2, Сайт 3

Развитие на бременността по седмици

Определяне пола на бебчо

Полезна онформация :
II САГБАЛ Шейново ***** София, ул. Шейново 19
за прегледи и консултации: 02/ 965 94 61, 965 94 55
за курсове и беседи: 02/ 965 94 37
за раждане: 02/ 965 94 11, 965 94 50


Първа Специализирана Акушеро-гинекологична болница
за активно лечение "Света София" ЕАД

1330 София, кв. Красна поляна
ул. "Миxaлaки Ташев" 2
тел.: 920 2029/ 30,31,32,33,34
ел. поща: info@1agb.com
http://www.1agb.com/


МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА "ВИТА" Телефони:
(02) 943-43-98; 846-53-76; 960-49-50
Факс: (02) 944 13 43
е-mail: vita@intech.bg.
Адрес:
Многопрофилна болница за активно лечение "ВИТА"
ул. “Драговица“ №9
София 1505


албумче  smile3509
потребителското име е: mamiapril  photo
паролата е: aprilki
  photo

Чакащи заглавия за новите темички :
"Златна есен на вратата чука, през АПРИЛ бебоци ще ни гукат!"
"През АПРИЛ ще дойде бебче сладко, да зарадва мама, татко!"
"Махат вече с крачета и ръчички - растат в нас АПРИЛските душички"

Чакаме нови предложения  Peace

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 15:36 от Stra4iatela

# 1
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Честита Нова темичка!
Успешен ден!

# 2
  • Мнения: 491
Браво Stra4iatela за темичката! Да ни е честита и да я пълним само с добри новини  newsm10

# 3
  • Мнения: 1 925
Аз писах-писах  в старата тема и тъкмо да пусна линк с новата тема и я заключиха  Crazy
Ето ме и мен  Hug Вчера нищо не свърших в Шейново. Беше пълна лудница, почти всички лекари бяха в операции... Та още съм в напрежение. Днес звънях на моя си док, който беше в отпуск до миналата седмица, но не се вдига телефона  Close И явно ще разбера дали всичко е на ред, чааааак на 25.09. на ЖК, а до тогава леееекинко щ откача. Ама аз съм си карък и си го знам, все на мен ще се случи да няма док...  Cry Всички сте си чули сърчицата, докторите са ви дали час дори за това, а при мен нъцки  Cry Пък и болничен не мога да си взема, докато не се видя с док  #Cussing out И сега си повръщам в офиса, всички ме съжаляват, ама кел файда, чувствам се като парцал, страшно съм изтощена от  Sick Уфф наоплаквах ви се  Hug
Относно килограмите , аз съм -2, от постоянното ми повръщане  Sick
Относно раждането - ще раждам в Шейново, там съм се записала и на ЖК.
За друго не се сещам в момента,  Blush освен да ви пожелая лек ден
  Hug

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 11:35 от Stra4iatela

# 4
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 165
Ех,Страчи как съжалявам за теб. Защо не отидеш на частен преглед поне да се успокоиш , че всичко е наред.
Относно раждането - аз съм си избрала Тина Киркова.
Косата досега не съм усетила да ми капе . При предишната ми бременност ми беше точно както го бeшe описала Пенита/мисля че тя беше/ .Докато премених почти не ми падаше , а след като родих може би з мис. след това не само че падаше в огромни количества , ами и въобще не ми растеше на дължина , даже се скъсяваше. Чак ,като детенце стана на година ми се оправи.
Пъпките са ми болна тема - от около седмица след последната ми  съм като торта с фъстъци в лицето. Не мога да се понасям! Аз в пубертета почти нямах пъпки , какво ми стана сега - по лицето много , а от време на време и по гърба и гърдите, абе направо пълен отврат!
Единственото ми успокоение е  поверието ,че ако погрозняваш - значи е момиченце ,а аз много си мечтая да е така!

# 5
  • Мнения: 1 925
МАРТА, ами къде да отида и аз не знам вече, те нали докторите в Шейново преглеждат на частно, аз така отидох за установяване на бременността при случаен от там, защото моя док, беше в отпуск, той пак е в Шейново. Обаче вчера като отидох и всички бяха заети дори час нямаше кой да ми запише. Много ми е напрегнато и съм скапана, добре че са ми готини колежките и шефката, но пак не мога да се прибера да си почина вкъщи, без да ме види док и да ми даде болничен.

# 6
  • София
  • Мнения: 26
момичета,честита ни нова темичка!да се похваля-току-що видяхме ембрионче с тупкащо сърчице!толкова сме радостни!!!
страчи,имай търпение-сигурна съм,че ще видиш и ти тупкащо сърчице-и аз от миналата седмица се канех,ама чак сега отидох!
момичета,аз ходя при мой близък лекар в тина киркова и там мисля и да раждам-живот и здраве!вие накъде сте се насочили?

# 7
  • Мнения: 491
Stra4iatela защо не звъннеш в Св. София (бившата Тина Киркова) Аз лично ходя там и съм доволна smile3521 Ето и данните:

Първа Специализирана Акушеро-гинекологична болница
за активно лечение "Света София" ЕАД

1330 София, кв. Красна поляна
ул. "Миxaлaки Ташев" 2
тел.: 920 2029/ 30,31,32,33,34
ел. поща: info@1agb.com
http://www.1agb.com/

# 8
  • София
  • Мнения: 26
да,и аз ходя там-днес бях при мария янкова,в 121 стая,много е добра и мила,прегледа е 20лв!може веднага да отидеш-плащаш на регистратурата и ти дават час!

# 9
  • Мнения: 491
gerryG честито сърчице!   Hug
А докторката след колко време ти каза, че трябва да отидеш отново на преглед? Защото на мен след сърчицето ми казаха да отида след 2 седмици и незнам дали това не е много?!

# 10
ЧЕСТИТА  НИ  НОВА  ТЕМИЧКА !!!
Да си я ползваме  със здраве Hug


gerryG   честито  видяно сърчице  Sunglasses

Момичета ... налага ли се да давате  всеки път по 20лв. за  преглед ? #Crazy newsm78
И ако  това е  2  пъти  в седмицата ... си е  сума Confused

# 11
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 165
Страчи, както вече другите вече са ме изпреварили и са ти предложили Т.Киркова .
Има и много други алтернативи-клиника Вита/до гара Подуене/, мед.център Фемина/до Сточна гара/ и т.н.
Всичко обаче е свързано с допълнителни средства така ,че всеки си преценява сам.
gerryG, честито ти сърчице! Ти към кой лекар си се насочила в Т.Киркова?

# 12
  • София
  • Мнения: 6 268
Момичета, относно пъпките и косопада - косопад нямам май, но пък как съм се опъпчила, не е истина.  #2gunfire #Cussing outНе мога да се понасям чак. И това на фона, че ми намаляха симптомите ме побърква.

Аз съм почнала да напълнявам и в резултат на това имам само един панталон, който ми е добре и още един дето лекинко ме стиска на корема,а и дънките дето все още ми стават (слава богу, че си ги бях купила по големички едно време). И не знам какво да правя, за работа ми трябват панталони. Аз съм си едричка по принцип (доста съм вискока), та и преди носех размери 48-50, ами сега какво ще правя????? Thinking Фрути, сподели повече за този магазин, моля. И аз съм на мнение, че да се дават огромни суми за дрехи, които не знаеш колко време ще ползваш е излишно, а и като гледам цените на детските неща, които трябва да набавим,  си мисля, че те зи заслужават повече, нали.... Мами, които са по едрички като мен, моля за помощ, ако сте измислили решение на този сериозен проблем с дрехите.

А инъче за раждането, най-вероятно в "Св.София", защото моята гинеколожка изражда там и най-вероятно ще си я избрева за раждането. Дано се срещнем там с някои мама през април Hug

Успешна седмица, мили АПРИЛки.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Melodiya, не е толкова много 2 седмици. На мен ми каза толкова, че и повече даже и то за да ми направят изследванията и за да види развитието и да ми измери мерките Simple Smile

alabina, може и да си споменавала, но при кой док ходиш и през какъв интервал, че с теб сме горе-долу заедно и къде смяташ да правиш феталната морфология?

За дрешките... дне съм запланувала колкото мога да пообиколя да се ориентирам. А резервния вариант е да скълцам едни стари дънки (от по-дебелия ми период) и да им пришия някакво трико отпред.
Сега в обедната почивка без да искам се вмъкнах в един магазин за колички и кошари ... и ... о, какво умиление!!! Много е рано още, но искам вече да пазарувам за бебо - просто това ще е евероятно изживяване Simple Smile

# 14
benitta   .. като гледам  имаме  2-3  дена разлика , ако не е  и един Simple Smile Бях споменала , да , ходя при д-р Бакалава в 3-та поликлиника , но само веднъж , когато ми установи  7 г.с.  И ми каза да  отида  след 14-15 септември . Което .. е след дни .
Та за интервала  - бях само  веднъж , както казах по- горе . И това прави веднъж на месец , незнам дали е нормално  Thinking МОже би после ще започнат по - често , знам ли ...
Все чувам за тази "фетална морфология" , но нямам и идея какво е тя ? Обясни ми , плЗ !

А ...   нзн  дали прочете в затворената  тема , че  не мога да ти пратя ПМ , защото ти е пълна кутията. Ако искаш , ако не можеш да я изпразниш , дай да даваме на мейли или чат ( АйсиКю или Скайп ? )


Колкото до дрешките ... Ей , мами , все  казвате  колко е  трудно , ако сте  по - големички ... ама замисляте ли се , че и за нас по - малките мами не  е лесно да се намери ..
Но както каза Бенитка , май ще намеря някъде някоя  по -залежала дрешка и ще я  клъцнем тук -там  Joy Имам  едни панталонки , които имат  този шанс  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт