Записване за консултация в Шейново

  • 457
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Моля Ви дайте ми инфо по въпроса как става записването за консултация в Шейново. Аз вече съм накрая на бременността, но тъй като искам да раждам там ще се наложи да ходя там при докторката, при която ще раждам, а поради редица други фактори се налага да се запиша и там на консултация.
Какво трябва да нося и къде става записването? Има ли някакви определени часове за това?
И един - два въпроса малко извън темата за консултацията: Трябва ли непременно да нося документ, че съм с кератоконус, за да бъде оправдано после секциото, което се налага при мен? Дали ще ми признаят такъв документ издаден 2004г. или да си извадя нов?
Май станаха доста въпросите, но времето до най-щастливият за мен миг не е много и искам вече да пооправя нещата и да го карам по-спокойно, че последните седмици луднах от покупки, тичане за болнични и какво ли още не.
Предварително благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравей!

Какво означава "на края на бременността"? Защото има ли смисъл да се записваш на ЖК в Шейново ако ти остават 1-2 месеца? ЖК в Шейново струва 280 лева и включва проследяване на цялата бременност, не знам дали правят отстъпка от цената за половин или четвърт бременност. Освен това, те не признават изследвания, правени другаде (ама това важи, само ако те ти следят бременността - много ясно че ще те приемат за раждане, ако си правила изследвания другаде).

И все пак, ако желаеш да се запишеш там, трябва да отидеш някой път през седмицата. Тогава те ще те прегледат и ще ти вземат 20-30 лв за прегледа и ще те извикат в съботен или неделен ден, за да ти оформят картона, но пак ти казвам, че в края на бременността това не се прави. Можеш просто да си ходиш на няколко платени прегледа при избрания от теб лекар и да си плащаш за всеки преглед там.

Кератоконус не знам какво е. Питай в консултацията и те ще ти кажат дали им трябва по-пресен документ.

Успех.

# 2
  • Мнения: 219
Благодаря за бързия отговор.

Общи условия

Активация на акаунт