Изпитвате ли вълчи глад след фитнес?

  • 2 323
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 753
Момичета,как е при вас? Аз започнах да ходя на фитнес с цел - да отслабна и да се стегна, а започнах да ям много повече от преди.Пробвах да ям или нагладно да ходя,но и след двата начина пак съм ужасно гладна.Кантара вече започна да показва +кг.  #2gunfire Помагайте!  Praynig

# 1
  • Мнения: 686
Пробвай с един банан или друг плод след тренировка!

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
да, но преминава малко по-късно.
Щом искаш да отслабваш нищо не яж след фитнес и преди това поне 1 час и полвина.
Ще премине този глад

# 3
  • Мнения: 2 178
Един час след тренировка не се яде.Това е закон.  Laughing А иначе от фитнеса /зависи и как се тренира/ се увеличава мускулната маса и от това се качват килограми-винаги се качва кило-две в началото. След това нещата се оправят, но аз лично се отчайвам от това и нямам търпение за по-нататък. Tired

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Един час след тренировка не се яде.Това е закон.  Laughing

 Peace

# 5
  • Мнения: 809
Има и нещо друго. При фитнеса се трупа мускулна маса, която тежи т.е. може да тежиш на кг. повече, но да изглеждаш добре. При мен е точно така. Аз тежа 2 кг. повече отпреди, но никога не съм имала толкова стегнато тяло. Така че това, че кг. са + не е толкова страшно. А за глада - не изпитвам голям глад след фитнес. Защо не пиеш фитнес напитки с l-kаrnitin? Те помагат да се изгарят калории и в същото време до известна степен те засищат.
Успех!

# 6
  • Мнения: 213
Никак не мога да си кажа заглавието пък какво остава да ям

# 7
  • София
  • Мнения: 7 753
Благодаря ви много,момичета!   bouquet Ще се възползвам от вашите съвети,сигурна съм,че ще ми помогнат.  Wink

# 8
  • Мнения: 374
да и аз преди като съм ходила се случваше същото с мен.след тренировка озверявах за храна.може и да е нормално да се увеличи нуждата ми от калории след като и се натоварвам повече, но това все пак ме тревожеше.сега след като родя мисля пак да ходя, дори и да не отслабна на килограми, със сигурност ще се стегна и ще изглеждам по-добре.пък и килата сега не са ми кой знае какъв проблем понеже досега съм качила 9.

# 9
  • Мнения: 4 806
да, случвало ми се е... обикновено от фитнеса качвах = много бързо правех мускули и доста повече ми се ядеше. Затова, при голямото ми смъкване в момента, с фитнеса хич не бързам.

# 10
  • Мнения: 2 759
При фитнеса се трупа мускулна маса, която тежи т.е. може да тежиш на кг. повече, но да изглеждаш добре.. Защо не пиеш фитнес напитки с l-kаrnitin? Те помагат да се изгарят калории и в същото време до известна степен те засищат..
     Peace  Ilq, на мен пък в началото ми бяха казали, по някакви причини да пия бирена мая. "Озверявах от глад" е слабо да се каже  hahaha
     После ме уведомиха, че фитнеса е по-скоро за стягане и тонус - не се отслабва. Все пак, сигурно зависи как се тренира, но аз не успях да отслабна така.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм чувала, че след слаба тренировка апетитът се увеличава, а след интензивна- намалява... Аз лично след фитнес никога не съм гладна, само ужасно жадна; физическите усилия подтискат апетита ми.

# 12
Напълно ми е познато. И аз първите пъти, като тръгнах на фитнес, зверски угладнявах след тренировка. Киселото млекце е едно отлично решение Simple Smile

А и постепенно организмът привиква и това е само в началото.

УСПЕХ И ПОСТОЯНСТВО В ТРЕНИРОВКИТЕ Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 7 753
Благодаря ви,момичета! Страхотни сте!  Peace

# 14
  • Мнения: 1 313
Динята върши страхотна работа в този случай

Общи условия

Активация на акаунт