Мнение за клиника Торакс в пловдив

  • 8 647
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,

на 24 години съм от Пловдив, от три години съм женена и имам проблем с бременноста. Забременявам лесно, но немога да го износя. Имам 3 спонтанни аборта, от който единият е в 6-тия месец. Не могат да открият какво мие. Изследваха ме цялата и мъжът ми също, но нищо. Казаха ми, че мога да опитам пак тази година, но нас ни е страх от това да не стане нещо.
Моля, помегнете ми. Ходя в клиника Торакс в Пловдив при д.р Карагьозов. Немога да разбера дали е добър, защото нищо ми няма.
Кажете ми дали е добър и дали ако забременея ще се справи, защото за сега не попадам на добър лекар.

# 1
  • Мнения: 4 324
И аз ходя в клшника "Торакс" но посещавам д-р Даскалов и съм доволна от него. За съжаление не мога да помогна с информация за д-р Карагьозов.

Съжалявам за всичко което е трябвало да преживеш. Виж в подфорума "Проблемно забременяване и рискова бременност", за съжаление има доста момичета с повече от един аборти. Ще има с кого да обмениш информация.

# 2
  • Мнения: 511
Здравей Христина.
Аз родих дъщеря си при д-р Карагьозов и съм повече от доволна.Невероятен  специалист.Родих секцио, и чесно казано по внимателен лекар не съм срещала.
Сигурно са ти казали вече, но все пак пиеш ли фолиева киселина?


Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 21:56 от Хера

# 3
Христина, можеш да бъдеш спокойна за д-р Карагьозов. Все пак , не е Бог, но всичко, каквото би могъл да направи, за да ти помогне, вярвай, че ще го стори. Аз родих втората си дъщеричка при него преди шест месеца, като само девет месеца преди това, имах неуспешна бременност (пак при него). Така че , знаеш, не всичко зависи от него, но си в много добри ръце. Успех! Ще се радвам да пишеш как върви бременността, дали всичко е наред.

# 4
  • Мнения: 903
Аз съм много доволна от д-р Карагъозов. Стискам палци този път всичко да е наред и да си родиш едно здраво бебче Praynig!

# 5
  • Мнения: 134
hristina_82, Не зная какво имаш предвид под "изследваха ме цялата и мъжът ми също, но нищо", но първото, което ми идва наум, са имунологичните изследвания. Правила ли си?
Ако не си влизала в www.zachatie.org, влез непременно! Там ще можеш да прочетеш много, много важни неща - в публикуваните статии и най-вече в подфорума Имунологични, генетични и неизяснени причини за стерилитет
Когато имах проблеми със забременяването, потърсих д-р Даскалов, чиято пациентка съм и до днес. Имам отлични, но много бегли впечатления за д-р Карагьозов - той асистираше при секциото ми преди около година в "Торакс".
Желая ти успех!

# 6
  • Мнения: 160
Имах спонтанен аборт преди време и много се пазих и страхувах и т.н. ....... После забременях и веднага изтичах в Торакс при д-р Карагьозов. За мен той е най-добрият доктор, който съм срещала. Сигурна съм, че ще направя всичко, за да има на финала здрава мама и бебе. Едно от най-ценните му качества според мен е, че те кара да се чувстваш спокойна, в сигурни ръце, така  и ти вярваш, че всичко ще свърши добре, а това е много важно.
Ако Бог ми даде второ бебче, пак там ще съм.

Общи условия

Активация на акаунт