Използвате ли ежедневни дамски превръзки?

  • 5 822
  • 134
  •   1
Отговори

Анкета

Кога?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

  • Мнения: 35 891
Колко често и кога?

# 1
# 2
# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Към края на меструацията и ако имам проблем - не ми е приятно ежедневно да ги ползвам.

# 4
  • Мнения: 1 492
През последните дни от цикъла. Преди време си слагах всеки ден, но после реших, че е излишно.

# 5
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Всеки ден ги използвам от около 7-8 години. Така се чувствам по добре, плюс това нося бикини тип "прашка", която без превръзка - много неприятно се "врязва"..

# 6
  • Мнения: 4 390
Не ползвам.

# 7
  • Мнения: 5 873
Не ползвам.А при здравословен проблем най-добре да се отиде на лекар.Иначе няма смисъл-все едно да лекуваш хрема с носна кърпичка.

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 102
Само след менструазия. Гадно ми е да ги ползжам всеки ден.

# 11
  • Мнения: 2 178
Не.Не ми е удобно- все едно да ходя всеки ден с "нормална" превръзка, която да ми прежулва и да ми причинява дискомфорт.
П.П. Няма по-тъпа реклама от тази за превръзките Дискрийт! Иска ми се на онова девойче да му кажа да отиде да се изкъпе, вместо да си сложи "подложка" на гащите. Joy

# 12
  • Мнения: 377
Не ползвам.А при здравословен проблем най-добре да се отиде на лекар.Иначе няма смисъл-все едно да лекуваш хрема с носна кърпичка.

Разсмя ме. Никой не е казал, че с ежедневните превръзки някой се лекува, но и ти сигурно като имаш хрема ползваш носни кърпички докато се излекуваш.  Peace
За протокола отговорих със след менструация и при течение.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
За протокола отговорих със след менструация и при течение.

И аз.

# 14
  • Мнения: 5 873
Не ползвам.А при здравословен проблем най-добре да се отиде на лекар.Иначе няма смисъл-все едно да лекуваш хрема с носна кърпичка.

Разсмя ме. Никой не е казал, че с ежедневните превръзки някой се лекува, но и ти сигурно като имаш хрема ползваш носни кърпички докато се излекуваш.  Peace
За протокола отговорих със след менструация и при течение.
Там е работата,че много момичета не предприемат нищо,когато имат течение напр.,а ползват превръзки.Това исках да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт