Не иска нищо друго освен АМ...

  • 459
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 957
...и то съвсем малко.Вече е така точно 1 седмица.Всичко започна с гадния вирус,който пипна-тогава повръщаше всичко,включително и водичката.След това оздравя,но започнаха да го мъчат зъбките и искаше само АМ.Пиеше по малко,но ми се виждаше логично,след цялото повръщане.Добре,ама е така вече седмица.Пие мляко,но на половината от това,което пиеше преди.Тази сутрин бях много щастлива,защото за пръв път от 7 дни яде бананово пюренце с лъжичка.На обяд му отворих бурканче зеленчуково на Ганчев,защото знам,че ги обича.В началото не искаше,но му мацнах малко на устничките и като го облиза и видя че не му давам нещо гадно, започна да папка.Давах му направо мравешки хапчици и в един момент...направи един огромен фонтан и край с яденето:(
Само като види лъжичката и започва да му се повдига.Възможно ли е от зъбките да е това чудо?Направо не знам какво да правя...

# 1
  • Мнения: 27 524
Има такива периоди. Не го насилвай  Peace Давай от това, което иска и колко иска. Не се притеснявай. И моят син имаше такъв период - малко АМ нощно време и 100 гр кисело мляко през деня. Така около месец, после пак прояде. Почти всички деца минават през това, даже по няколко пъти. Важно е да не го насилваш! Първо, защото така може да стане злоядо дете и да се отврати от храната и второ - неслучайно отказват, организмът си има причина.

# 2
  • Мнения: 2 957
Има такива периоди. Не го насилвай  Peace Давай от това, което иска и колко иска. Не се притеснявай. И моят син имаше такъв период - малко АМ нощно време и 100 гр кисело мляко през деня. Така около месец, после пак прояде. Почти всички деца минават през това, даже по няколко пъти. Важно е да не го насилваш! Първо, защото така може да стане злоядо дете и да се отврати от храната и второ - неслучайно отказват, организмът си има причина.


Благодаря ти Блонди!!!Нямаш представа как ме успокои  Hug И аз съм чувала,че има такива периоди,но ме притеснява това,че не просто не иска да яде.На него направо му се повдига при вида на лъжичката.
За една седмица отслабна видимо.

# 3
  • Мнения: 27 524
Нищо, че е отслабнал. Няма лошо, стига да си е в допустимите граници, разбира се. И Криско така тежеше в този период с 3 кг по-малко, отколкото сега. После бързо си възстановяват теглото. Наистина няма страшно. Освен това АМ си е супер хранително и съдържа всичко необходимо, чудесно е, че го пие  Peace

# 4
  • Мнения: 1 448
Вече имаме 2 периода по няколко дни през които кара на АМ и малко плодово пюре или каша  Rolling Eyes След първият път му излезе зъб, а втората "диета" не знам от какво беше Simple Smile Споко, човече, давай му каквото иска и колкото иска  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
И моят син започна да яде по-малки порции, след прекарания въпросен вирус. Не се притеснявай - може да е резултат от боледуването в комбинация с никненето на зъбите newsm78
Не го насилвай Naughty

Общи условия

Активация на акаунт