Температура по време на бременност

  • 1 799
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте! Имам проблем, и тъй като лекарите на този етап не ми дават отговор, искам да питам вас. В началото на третия месец съм. От две седмици поддържам температура 37 - 37.3 градуса. Моля, кажете ми, ако някоя от вас е имала такъв проблем?! Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 897
В началото на бременността е нормално да поддържаш температура малко по-висока от нармалната. Аз имах този проблем през първия-втория месец, но понеже виждам, че ти си в третия най-добре е да се консултираш и с друг лекар, който ще ти даде адекватен отговор. Според мен няма място за притеснение. Peace

# 2
  • Мнения: 686
По принцип се дължи на покачването на нивата на прогестерона, но за твое успокоение се консултирай и с лекар!

# 3
  • Мнения: 106
И аз поддържах към втория месец 37градуса.

# 4
  • Мнения: 106
Цяла седмица я мерих всеки ден, имах точно 37. Бях на морето, когато започнаха първите признаци-гадене,прилошаване,потене-бях още съвсем в начални седмици. Беше ми едно некомфортно. За капак бях прокървила. Наложи се да лежа в стаята, усещах че някак ми е топло- а не беше изгаряне от плаж,нито настинка. Тогава мерих температурата, но определено може би и преди това съм вдигала, защото усещах главата ми да тежи и да ми е топло по същия начин. Лекарят ми каза,че не трябва да се тревожа и няма връзка с кървенето. След това се отървах и от гаденето почти. И сега не я меря, защото се чувствам по-добре.Но често мъжът ми ми казва,че пак съм по-топла.

# 5
  • Мнения: 1 986
  Нормална е такава температура по време на бременност,не се тревожи PeaceАко усетиш покачване,обади се на гинеколога си/мисля,че само парацетамол можеше да се пие в това състояние newsm78/.

# 6
  • Мнения: 65
Много благодаря на всички, които са ми отговорили. Вчера ходих на консултация при още един гинеколог, и той ми каза, че няма защо да се притеснявам, тъй като до 37.5 е нормална температура по време на бремеността. Май наистина трябва да спа да я меря  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 146
Не се стряскай тази темрература е нормална и аз я поддържах в началото на бременността, но също като теб не бях наясно и пиех чайчета и се завивах през глава за да я сваля от само себеси и нищо не стана. Накрая тя сама изчезна и док. каза че било нещо естествено. Ако искаш все пак попитай доктора си за да си по-спокойна.

# 8
  • Мнения: 1 434
Това е  нормална  температура   гинеколога   би трябжало да ти каже   вьпреки   че моята лична лекарка незнаеще и дори бях  пила и хапчета за   37 гр  така  че не се притеснявай  .Нормално  е Naughty

# 9
Имам същия проблем, а вече съм в трети към четвърти месец, така че не се притеснявай Wink))

# 10
Здравейте,
бременна съм седми месец и в момента имам  38 градуса температура, съпътствана с главоболие и болки в  гърба. Моля, ако някоя от вас е  имала подобни проблеми да сподели съвет какво да правя.

Общи условия

Активация на акаунт