Кога,какво да давам?

  • 563
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Само да уточня,че храната е от детска кухня.

# 1
  • Мнения: 27 524
Малко по-подробно? Не разбрах точно какво питаш  Thinking

# 2
  • Мнения: 2 957
Мисля,че пита как да дава храната от детската кухня.Ако е това,ще ти кажа аз как я давах.Значи на обяд давам няколко лъжички от супата+пюрето+няколко лъжички от десерта.Останалата част от десерта го давах за следобедна закуска,а супичката няколко пъти я давах със сухарче за вечеря.

# 3
  • Мнения: 3 042
А колко е голямо детето?

# 4
# 5
  • Мнения: 702
На обяд давам супата и второто, а десерта за следобедна закуска.

# 6
  • Мнения: 6 164
mimi0033, много си лаконична Wink ...

Абе не е ли рано за кухня 7м.? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз давам на обяд второто, за следобедна закуска десерта, а за вечеря супата със сухар. Но аз кухнята започнах да я взимам след годинката. За 7 месеца не знам  newsm78

# 8
  • Мнения: 3 042

В такъв случай на обяд давай манджата, след обяд десерта, а за сега вечер си давай мляко. Супата за сега или я хвърляй или я яж ти. Освен ако детенцето не е по-ящно и на обяд успее да изяде част от супата и всичката манджа - което е доста голямо количество храна за едно хранене на 7м дете.

# 9
  • Мнения: 992
ами ако е първо , второ и трето аз правя така - давам манджата на обед, за следобед давам десерт и за вечеря супичка. Преди заспиване пие мляко

# 10
  • София
  • Мнения: 3 671
ами ако е първо , второ и трето аз правя така - давам манджата на обед, за следобед давам десерт и за вечеря супичка. Преди заспиване пие мляко
Peace

# 11
  • Мнения: 1 313
ами ако е първо , второ и трето аз правя така - давам манджата на обед, за следобед давам десерт и за вечеря супичка. Преди заспиване пие мляко
И аз по същия начин

# 12
  • Мнения: 33
А дали наистина сме малки за кухня,защото нашите връстници хапват от там и ние решихме да пробваме?

# 13
  • Мнения: 3 042
А дали наистина сме малки за кухня,защото нашите връстници хапват от там и ние решихме да пробваме?

Според мен сте малки, но ти решаваш. Аз съм за кухнята след навършване на 1г. На щерката храна от кухнята на 1г 2-3м, а на малкият по необходимост /защото се бях видяла в чудо от неговото неядене/ на 11,5м. Има доста теми за това , от кога се захранва от кухнята. Потърси и прочети.

Ако все още не си захранила изчакай. Peace
Но разбирасе решението си е изцяло твое.

А за това, кое ядене, кога да даваш съм ти писала в другата тема преди малко.

Що си пуснала 2 еднакви!? newsm78

# 14
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
ами ако е първо , второ и трето аз правя така - давам манджата на обед, за следобед давам десерт и за вечеря супичка. Преди заспиване пие мляко
И ние сме така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт