Гастроентеролог за 2 мес. бебе?

  • 693
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 374
Да имате идея къде и при кого да направя ехографско изследване на корема на 2 месечната ми дъщеря? Много повръща, след всяко ядене, вече повече от 20 дни.... и педиатърката ни даде направление, но не каза къде конкретно да отидем. За това ви моля за съвет!
Благодаря предварително.

# 1
  • в джунглата
  • Мнения: 916
 и ние бяхме така и минахме на антирефлуксно мляко и нещага малко се поуправиха. според мен щом ще е караш на ехограф не ти трябва гастроент. чак след ехографа ако има някакви отклонения му занеси снимката.

# 2
  • Мнения: 203
И ние имахме проблем с повръщането. Ходим при доц. Ковачева от Поликлиниката към Института по детска педиатрия, намира се на ул. Найден геров 2. Все още не мога да кажа дали съм доволна. Предписа ни стандартното в такива случаи - смесване на кърмата с Фризовом + прахчета против повръщане.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 230
Поликлиниката към Института по детска педиатрия

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Ходихме в център за детско здраве, който е някъде около Пирогов при др. Алексиева, но някъде ми се губи визитката, за да кажа със сигурност, точно къде се намира.

# 5
  • София
  • Мнения: 374
Благодаря! Утре отиваме при Ковачева, да видим какаво ще ни предпише на нас.

# 6
  • Мнения: 286
Д-р Гайдаров, детски гастроентеролог, Трета градска б-ца, ет.1, каб.1.  Гледа на УЗ, дори ще ти каже колко е регургитацията., нормалната е до 5.  Вземи си направление и отиди при него. Няма да сбъркаш. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт