Отказа ми направление

  • 2 530
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Личната ми лекарка отказа да даде направление на малкия за УНГ под предтекста, че и тя може да го лекува. Много и се ядосах!!! Мислите ли, че има право да ми отказва.

# 1
  • Мнения: 2 657
Как така тя ще го лекува #Cussing out
Длъжна е да ти даде #2gunfire

# 2
  • Мнения: 397
Няма право, така че настоявай за направление!!! Преди половин година и нашата лична лекарка се опита да ни лекува ушите в продължение на 2 месеца, докато накрая като нямаше подобрение ни даде направление за УНГ, но беше вече късно - трябваше да постъпим в болницата за парацентеза. Не искам да те плаша, но си настоявай за своето в името на здравето на твоето дете! Не може един доктор да е компетентен по всичко, затова ги има и различните специалисти!!!! Успех! Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Аз си го заведох при УНГ само. че си платих за прегледа. За куриоз показах на УНГ рецептата, която ни изписа личната и като видя лекарствата ми каза да я изхвърля в коша.

# 4
  • Мнения: 2 657
Аз си го заведох при УНГ само. че си платих за прегледа. За куриоз показах на УНГ рецептата, която ни изписа личната и като видя лекарствата ми каза да я изхвърля в коша.

Удари я стази рецепта в главата #2gunfireЕй тия ли4ните са нямам думи,вси4ко знаели били....

п.п.Аз,ако съм на твое място ще продължавам да искам направление/макър,4е ве4е съм си завела детето при друг-само за да се заяда/,ако пак ми откаже,ще и заява,4е ще се опла4а където трябва Peace

# 5
  • Мнения: 2 171
Няма право да ти откаже направление. Занеси й рецептата и й предай мнението на УНГ, за да не може повече да ти говори глупости #Cussing out.

# 6
  • Мнения: 2 261
мила ,не се занимавай с малоумници.плати си, и си зажеди детенце на добьр специалист.успех и много здраве.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 877
 smile3515
Честно да ви кажа повръща ми се от "всезнаещи GP-та". Не стига, че нищо не са специализирали, а се правят на специалисти по всичко! Знам случаи в които GP-то се наело да прави гинекологичен преглед на пациентка Sick

Естествено, че няма право да ти откаже направление! А от друга страна не може за всичко да ходим по частни кабинети... Според мен сменяй GP-то и това е!

# 8
  • София
  • Мнения: 39 713
Няма право да ти откаже направление, а на приказки "и аз мога" хич не се връзвай.

# 9
  • Мнения: 16
По принцип личния лекар дава направление само ако прецени, че е необходимо. Така че по-добре си смени лекаря - както ще направя и аз с моята. Така ме посъветваха от здравната каса.

# 10
  • Мнения: 1 612
Сменяй докторката!
Аз 4-ма смених докато попадна на свястно GP!
През месец декември можеш да го направиш.

# 11
  • Мнения: 1 058
Те всички лични така правят. Сега им били ограничени направленията, че мен какво ме интересува. Постоянно ми се налага да се пазаря за направление вече почва да ми писва и често се налага да си плащам.

# 12
  • Мнения: 1 427
Аз също съм изпадала в подобно положение.На два пъти ми отказва направление за гинеколог на малката.Първият пък все пак даде , но след няколко месеца , когато вече бяхме за София.Вторият път пак се опита да ме забаламоса, но аз отидох на частно.Добре, че жената отказа да ми вземе пари.Моят съвет е да я сменяш.Това смятам да правя и аз.

# 13
  • Мнения: 495
сменяй педито  Naughty

# 14
  • Мнения: 15 619
И нашата  отказва, ама аз не се отказвам лесно.  Настоявай за направлението.

Общи условия

Активация на акаунт