какво правите с подаръците, които не харесвате

  • 1 639
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Нашето дете получи няколко такива подаръка. Какво да правя с рокличка на паети, която не бих сложила на моето дете и да я подаря не мога. Имаме и играчки, произведени в Китай, които ми изглеждат опасни за възрастта, за която са предназначени. За по-големи деца пък едва ли ще са интересни. Сега само заемат място и едва ли някога ще бъдат използвани.

# 1
  • Мнения: 146
Просто ги изхвърли без много да те разберат не си длъжна да си задръстваш къщата с такива вещи.  Друг вариант е да ги бутнеш в някой шкаф и да чакаш бебето да порасне и пак да ги изхвърлиш, така или иначе не можеш да ги подариш освен ако не е на някой далечен познат.

# 2
  • Мнения: 1 701
И ние си имаме рокля с паети - розова, с едни розички и панделки - като торта е!  Sick #2gunfire Ако на 1 годинка правим маскен бал, ще й я облека... Mr. Green Иначе... с непотребните подаръци... за сега трупам... но незнам до кога... newsm78

# 3
  • Мнения: 507
В плик ги закачам на контейнера за боклук (това като тръгнем с каката за детска) и след половин час обикновено ги няма!

# 4
  • Мнения: 5 026
 Или ги прибирай или подарявай на някое нуждаещо се дете.

# 5
  • Мнения: 1 101
Или ги прибирам някъде, или ги оставям до контейнера за боклук.

# 6
  • Мнения: 2 309
Дай ги в дом за сираци, особено играчките Peace

# 7
  • Мнения: 11 818
Много играчки са китайски, дори и скъпите! Всичко се прави в Китай!
А дрехите - в торбичка до контейнера.

# 8
  • Мнения: 1 448
Дай ги в някой дом  Peace

# 9
  • Мнения: 3 042
Всичко непотребно оставям в плик до контейнера. На някой друг ще му потрябва. Wink

# 10
  • Мнения: 748
Дай ги в дом за сираци, особено играчките Peace
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
Дай ги в дом за сираци, особено играчките Peace
Peace

# 12
  • Мнения: 2 116
Всичко си пазя!  Peace

# 13
  • Мнения: 6 164
На мен ми е жал да хвърлям, все пак някой ми го е подарил с желание. Confused Стои си така... Макар, че имам някакво странно костюмче подарък за Крис, много сладко, дънково.... ама с някакви сърчица Shocked - малко женско ми се струва и ще го дам на някое момиченце. Peace

# 14
  • Мнения: 5 391
По принцип съм доста добра в изхвърлянето, не държа нищо ненужно, в частност и дрехи, които не бих облякла на детето си.

Общи условия

Активация на акаунт