В колко часа вечеряте?

  • 6 211
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 268
Ние с половинката когато сме свободни ве4еряме към 22 -  22.30  4аса ,а когато съм на работа се е слу4вало и в 1.00 като се прибера. Понеже свекито много се дразни от това , аз и казвам 4е ядем когато сме гладни ,или когато имаме възможност. Много се дразня ,4е се опитва да ни контролира дори яденето ,но това е друга тема. Та въпроса ми към вас е в колко 4аса ве4еряте.
Ние по принцип си лягаме към 1-2 4аса и ако ве4ерям в 19.00   ще огладнея 100 пъти.

# 1
  • Мнения: 1 416
По принцип не вечеряме...  Laughing Понякога си щипваме това-онова, друг път - основно пийваме...
Иначе се ядем, когато ни се иска - нямаме режим.
Това май не е много хубаво, ама...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 711
ние вечеряме по различно време, но обикновено е към 9-10ч. От няколко дни опитвам да сложа мъжа ми на диетка и го карам да ядеме към 6-7ч., ама .....след малко вече е newsm22

# 3
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
 
 Mr. Greenопитвам се да ги науча да вечеряме най-късно до 7 часа и през зимата горе-долу ми се удава, но през лятото не става  #Cussing out- вечеряме около 9 часа и по-късно и после цяла нощ ми е тежко на стомаха

# 4
  • Мнения: 161
Обикновено ядем след 20ч, но гледам да е поне преди 21.Не мога да кажа че имаме  някакъв режим.Когато се прибереме и съм готова с храната -тогава.А често всеки яде самичък като се върне и примрял от глад  хапва каквото има,а после сядаме с малката да се храни тя,но ние не ядем.

# 5
  • Мнения: 4 629
Ние вечеряме към 7 и половина - 8 обикновено

# 6
  • Мнения: 1 564
Когато всички сме вкъщи вечеряме около 21:00- 21:30.Когато мъжа ми е на работа аз вечерям с децата,а той когато се прибере.

Иначе се ядем, когато ни се иска - нямаме режим.

В повечето случаи и ние сме така. newsm22

# 7
  • Мнения: 1 101
Нямаме режим, но гледам да не е по-късно от 19 часа  Naughty

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нямаме режим, ядем когато сме гладни, днес вечеряхме в 19ч., вчера в 22ч. 

# 9
  • София
  • Мнения: 2 164
Не вечеряме в точно определен час. Обикновено към 20.30-21.00ч., случвало се е и по-късно.

# 10
  • Мнения: 5 313
Не вечеряме в точно определен час.
Peace

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Късно, след 22 часа като заспи малката. Поне на вечеря да седна на спокойствие, че през останалото време ям на крак.

# 12
  • Мнения: 130
Ние вечеряме между 20 и 21 часа,според мен трябва да е по-рано,но не успяваме.Когато минем към зимното  часово време ще гледам да се вечеря не по-късно от 19 ч.

# 13
  • Мнения: 1 612
Ами различно всеки ден.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз вечерям късно - по това време някъде, точно поради причините, които изтъкваш - лягам си след 12-1. На мъжа ми и Калина им слагам да вечерят към 20 часа, естествено и аз сядам с тях и си мезвам по нещо малко.

Общи условия

Активация на акаунт