коридор?

  • 691
  • 3
  •   1
Отговори
дайте ми свежи идеи за него - латекс, тапети? Praynig Praynig Praynig
какви са последните тенденции?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Незнам какви са тенденциите, но аз съм за латекса - лесно се поддържа - миеш го, купуваш една кутия и го пребоядисваш във всеки един момент в който ти хрумне  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 571
И аз мисля по въпроса напоследък. Иска ми се нещо което лесно се чисти.
Латекса си мисля, че на втория месец и ще е за пребоядисване - а няколко пъти съм се мъчила да мия латекс и остават размазани петна.
Тапети - нещо не съм им фен, въпреки че от темата за стените, почнах леееко да се навивам.
Ламперия - връща се на мога с голяма сила, но пък е доста скъпа. Има и едни по-евтини PVC и ламинирани ламперии, но пък няма голям избор на цветове а и ми простеят малко.
Декоративните тухлички също са идея.

Друго не се сещам. Ще следя темата с интерес. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 312
Аз съм влюбена в мазилките OIKOS,светлите нюанси,топли цветове-много са ефектни и красиви Simple Smile.По-скъпички са Money,но за коридор,който е малко пространство смятам няма да излезе кой знае колко скъпо,а си заслужава инвестицията Peace.Все пак всеки ден се прибираш и като отвориш вратата трябва да ти стане слънчево и леко на душата за да пожелаеш да оставиш проблемите на прага и да пристъпиш навътре  bouquet
Някъде из форума се вихреше тема на Малена-Wall and Wallpapers,потърси я,там имаше снимки на този вид мазилка...

Общи условия

Активация на акаунт