Препоръчайте ми детски магазин

  • 2 456
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Някой може ли да ми препоръча хубав добре зареден и с добро обслужване магазин за детски стоки и храни в София. Благодаря  Simple Smile

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 742
магазин ШТЪРКЕЛ - всичко за вашето бебе!
а ето и техният сайт:http://www.shtarkel.com

# 4
  • Мнения: 274
Mersi, no magazin shurkel e nai otvratitelniya magazin koito sum vijdala, izkluchitelno zlobni prodavachki, neprivetlivi, nedrujelubni, tam vinagi mlyakoto e svurshilo, vse neznayat koga shte poluchat, kogato popitam mi otgovaryat da proveryavam, a az nali si nyamam druga rabota s malko bebe shte obikalyam da proveryavam, nyama i golyamo raznoobrazie na stoki

# 5
  • Мнения: 742
Huliya ,
аз съм много доволна от този магазин и за това го препоръчвам Hug
питаш - аз отговарям

Съжалчвам, че не ни съвпадат мненията  bouquet

# 6
  • Мнения: 274
Razbira se, az ti blagodarih, klienta ima pravo na izbor, radvam se 4e ti haresva i si dovolna  Shocked

# 7
  • Мнения: 422
Аз харесвам "Мале4ко" на "Оборище", много са мили продава4ките.Продават по4ти вси4ко на Хип, а и от дрехите има на Бебе комфорт и Албимини,няма кофти материи.

# 8
  • Мнения: 274
Mersi Simple Smile Nam en mi e po blizo na K.Velichkov Malechko, shte  go posetya

# 9
Магазин Майкъл срещу Сити център София.Там има обаче само дрехи и италиански обувки

# 10
  • Мнения: 274
Мерси. Аз открих един детски магазин в Иван Вазов - Бебе маркет и останах много доволна.

# 11
  • Мнения: 3 457
аз харесвам Пакостник

# 12
  • Мнения: 551
Аз бих ти препоръчала Бебе+, редовно го посещавам много добре зареден е и съм доволна.

# 13
  • Мнения: 274
Искам да споделя за детски магазин на главната улица в Пловдив, чието име не видях(продовачката е една изрисувана блондинка), посетих този магазин, продавачката ни говори на ти, ВЗЕ ДА НИ ОБЕСНЯВА КАКВО ТРЯБВАЛО ДА КУПИМ, продаде ни нещо, което не можахме да видим добре, толкова бързо го пъхна в една торба и почна да пробутва още. След като се прибрахме в София, видях етикета на закупената стока, оказа се че ни е взела 10 лв. повече от обявената цена, както ни е излъгала и за месеците, тя ни каза от 6 до 9 м., а на етикета пише от 3 до 6 м. Не ходете в този магазин!!!! Ако бях от Пловдив щях да се върна на следващия ден и просто не знам  какво щеше да й се случи на тая. Въпроса не е че аз не съм си отваряла очите, а че тя мами най нагло като те гледа в очите. Поне дрехата е хубава, да си я носи дъщеричката ми със здраве.

# 14
  • Мнения: 2 197
Може би е въпрос на късмет, но аз примерно искам да се оплача от Пакостник. Магазина е сравнително добре зареден, но когато за пръв и последен път отидохме там продавачката с огромно нежелание отговаряше на всеки мой въпрос (а аз имах много) и след като ни дадеше нещото, за което питахме влизаше в някаква стаичка зад щанда и ни оставяше да гадаем кога ще се появи отново. Аз и поисках една-две дрешки, после си харесахме едно кенгуру и за малко да си тръгнем с него, защото тя се бави поне 10 минути. Вътре бяха няколко клявки (вътре в стаичката де) и сигурно съм им прекъснала следобедната спявка, но това определено не е отношение, което да ме накара да се върна пак. А иначе от неудобство, че така я тормозя си купих всичко, което успя да ми даде. И двете дрешки бяха ужасно некачествени, но там вече да съм си гледала - бяха турски, вече внимавам.

Общи условия

Активация на акаунт