моля за мнение

  • 800
  • 11
  •   1
Отговори
здравейте,вчера бях на преглед,цикъла ми закъснява с една седмица и лекарката каза че не виждала нищо,но ми назначи ЧХГ,тъй като каза че това било най-сигурното изследване,та въпроса ми е да ходя ли да го правя,тъй като според моите сметки ако наистина имаше бебе трябваше да се види,тъй като трябва да е на около месец.моля ви кажете да ходя ли на това изследване?

# 1
  • Мнения: 7 718
И как направи това изчисление?
Има два варианта: или си чакаш развитието на нещата търпеливо и не питаш по сто пъти, или отиваш и си изследваш ЧХГ и намираш отговор за състоянието ти веднага.
Възможно е да има бременност и в 5 г.с да не се види, особено с коремен ехограф.

# 2
  • Мнения: 4 324
ЧХГ е кръвно изследване - няма да боли Wink Това в кръга на шегата Simple Smile
Ако ти закъснява една седмица, и обикновен уринен тест ще свърши работа. Хем по-бързо ще стане, а и е 3 лв. само Simple Smile

Ако прегледа е бил с коремен ехограф при толкова ранна бременност, тя наистина нищо няма да види.

Успех, стискам палци!

# 3
да знам че няма да боли Simple Smile но аз досега живеех със заблудата че ехографа е най-сигурен Simple Smile и си мислех че не е възможно да не го види

# 4
ехографа не беше коремен,както казах прегледа ме както трябва,все пак търсехме бебе,но въпреки това го назначи това изледване

# 5
  • Мнения: 4 324
Направи кръвния тест.

Късмет!

# 6
благодаря Simple Smile да разбирам че все пак има шанс да е бебе ли?

# 7
  • Мнения: 7 718
Казах ти да не задаваш сто въпроса. Или направи ЧХГ или ЧАКАЙ ТЪРПЕЛИВО!
И не е до преглед "както трябва", а до това колко е пораснал евентуалният зародиш. И колко добър специалист е лекаря. Защото той може да е любезен, но това не е гаранция за добра квалификация.

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Най-добре си пусни кръвен тест за бременност. Дано резултата е такъв, какъвто желаеш!

# 9
  • Мнения: 264
Didi Здравей Grinning.Според мен си пусни кръвният тест и ти пожелавам резултата да бъде такъв какъвто го желаеш Hug.Късмет мила Grinning

# 10
  • Мнения: 1 701
И аз мисля, че е най-добре да си направиш кръвния тест. Може да си имала късна овулация и бебето да е станало просто по-късно, още да е много малко, за да се види на ехографа!
Щом лекарката те е изпратила, значи има защо.

# 11
  • Мнения: 491
didi__ моето бебе също не го виждаха на първите прегледи и то с вагинален ехограф. Направихме ЧХГ и даде високи нива, от което заключиха, че имам извънматочна щом още не виждат плода в матката. Няма да изпадам в подробности, но отложихме операцията за следващата седмица и когато отидох да ме приемат в болницата БЕБИ СИ БЕШЕ В МАТКАТА! Има много причини да не се види рано - късна овулация и съответно по-малка възраст от предполагаемата, ниско разположение, обърната матка и т.н.
Правила ли си домашен тест? Ако и той нищо не е показал отивай бързичко за ЧХГ и чакаме резултат Simple Smile
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт