има ли някой, който е раждал във 2-ра градска?

  • 426
  • 4
  •   1
Отговори
има ли някой, който е раждал във 2-ра градска?
интересува ме как са условията там и дали сте доволни изобщо? аз не мисля да плащам на лекар, който да стои до мен и май ще раждам там.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 493
ами аз съм раждала там 1вият път. Декември 2004-та. Доволна съм.
Мисля сега пакд а раждам там.

Бебето си седи при теб през целия ден, мисля че ако искаш и нощем може да ти го оставят но не съм сигурна. Има и ВИП стаи със собствена баня. Аз бях в такава и ти препоръчвам ако имаш възможност, защото е много удобно да ти е банята в стаята. Аз бях сама в стаята. Иначе мисля бяха по 2 или по 3 в обикновените стаи. ПО-голямата част от персонала бяха мили. Недоволна съм само от един лекар по време на раждането, но така и не му разбрах името... Както и една акушерка, която ми донесе бебето и ми го тръсна в ръцете без никакви обянсения как точно се кърми и т.н. и след 5 минути идва да ме пита "Готово ли е?". Но иначе като питах разни раоти и ми обянсяваха. Като цяло отношението ми е много положително. След като съм решила пак там да раждам живот и здраве:-)

# 2
  • Мнения: 507
Аз и двата пъти раждах там. И съм много доволна от отношението на персонала ( не съм плащала на лекар). Бебчо си стои при теб, а нощем ако искаш може при теб или да го вземат в детското отделение. Бях в обикновена стая, защото не исках да съм сама, просто щеше да ми е скучно. Иначе има 2 бани и рядко ми се е случвало да са заети.
Ако те интересува нещо по-конкретно пиши на лични.

# 3
  • Мнения: 111
Аз родих там през април т.г. и съм много доволна.Отделението е ремонтирано и е много чисто.Стаите са с 2 легла, мивка и телевизор.В коридора има няколко бани и тоалетни.Бебето е постоянно при майката и през нощта, освен, ако тя не пожелае да го даде при акушерките.От отношението на лекарите и акушерките също съм много доволна.Не съм имала уговорка с лекар, не съм плащала нищо, а и нищо не са ми искали, отидох си с направление, приеха ме и толкова. Успех и леко раждане ти желая  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 678
И аз мисля да родя там живот и здраве.Разгледах отделението и ми се стори много чисто,баните бяха 3(поне толкова ни показа акушерката)на 10 стаи,като 2 или 3 от стаите са ВИП и си имат собствена баня.Успяхме да разгледаме с една приятелка(която в събота роди там своя бебок Александър),въпреки че не пускат външни лица.Свиждането е през прозореца не пускат да излизаш или да влиза някои при теб-пазят се от инфекции.
Успех и леко раждане,надявам се скоро да ти напиша и мнение от собствен опит   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт