Въпрос за Лореал

  • 1 262
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Здравейте!
Искам да попитам за лосиона за тяло на Лореал, който прави лек тен. Казва се нещо си "Нутри самър" .....
Ползвам го и съм много доволна, наистина след два-три дни мазане се получи приятен тен. Само, че тази нощ се събудих от адски сърбежи по ръцете и краката. Дали не е от лосиона, който може би да има по-агресивни съставки.


Какви са вашите отзиви за лосиона?

Предварително благодаря! Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 12:36 от lourdes

# 1
  • Мнения: 504
Да, от лосиона е.

Извинявай, ако съм малко рязка, но как очакваш ние да знаем? Да, лосионът си е химия, но сърбежът може да е и от куп други неща.

# 2
  • Мнения: 6 713
Да, от лосиона е.

Извинявай, ако съм малко рязка, но как очакваш ние да знаем? Да, лосионът си е химия, но сърбежът може да е и от куп други неща.

Изобщо не очаквам нищо от никой...  #Crazy  Sick

Единсвено, ако някой се оплаква от същото, докато използва лосиона.
Това ми беше въпроса,  а също и за отзиви и т.н.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 610
да, възможно е
на мен ми се е получавало така от други марки автобронзати

# 4
  • Мнения: 2 907
Най-вероятно е от лосиона. Аз от една боя за коса на Лореал щях да се разкъсам от сърбеж две седмици наред, бях се даже изплашила. Оттогава тази марка е в 4ерния ми списък!

# 5
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
имаше тема за този лосион. аз го ползвах и съм доволна. трябва при къпане да изтъркваш добре тялото си да няма мъртва кожа иначе и петна могат да се получат.
 и да се говори, че Лореал са лошокачествена козметика........ Stop

# 6
  • Мнения: 597
Аз от Лореал ставам на ситни пъпчици+сърбежи..просто не ми понася.Единственно ползвам боите им за коса.Миналата седмица си взех ФДТ  на Maybelline и пудра на CoverGirl,и пак същото,даже сутринта дъщеря ми ме пита защо ми било толкова червено лицето...е,не беше чак пък толкова,ама явно си е личало,а не съм алергична към нищо...Явно не всичко ми понася....Трябва да видиш,може и при теб да е подобна работата...пробвай друг вариант-солариум например,и без това идва есен,зима...

# 7
  • Мнения: 13 512
Аз от една боя за коса на Лореал щях да се разкъсам от сърбеж две седмици наред, бях се даже изплашила. Оттогава тази марка е в 4ерния ми списък!
Л'Ореал имат толкова много вида бои....не бъди чак толкова крайна  да ги заклеймяваш всички.Аз от 10 години се  боядисвам само с Л'Ореал ,при това имам и себорея....никога не съм имала проблем след боядисване.

# 8
  • Мнения: 27 524
и да се говори, че Лореал са лошокачествена козметика........ Stop

Разбира се, че не са. Просто понякога има ментета в Бг, кой знае къде и как правени. За да са по-евтини страда качеството. Иначе според мен са много добри  Peace

Възможно е от лосиона да имаш сърбеж, но не защото е на Лореал, а защото тези пигментни лосиони проникват и остават известно време в кожата и ако ти по-чувствителна или някоя съставка не ти понася, има и такива резултати - съберж, зачервяване, пъпчици...може да се случи с всяка една козметика.

Изида, спокойно, недей да си рязка.  Hug Във въпросът няма нищо лошо или нелогично  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 13 512
и да се говори, че Лореал са лошокачествена козметика........ Stop

Разбира се, че не са. Просто понякога има ментета в Бг, кой знае къде и как правени. За да са по-евтини страда качеството. Иначе според мен са много добри  Peace

Възможно е от лосиона да имаш сърбеж, но не защото е на Лореал, а защото тези пигментни лосиони проникват и остават известно време в кожата и ако ти по-чувствителна или някоя съставка не ти понася, има и такива резултати - съберж, зачервяване, пъпчици...може да се случи с всяка една козметика.

Изида, спокойно, недей да си рязка.  Hug Във въпросът няма нищо лошо или нелогично  Simple Smile
Л'Ореал имат завод за някои от продуктите си в Гърция и мисля,че това,което се продава в Бг е от Гърция.

# 10
  • Мнения: 27 524
Може. Тук също например по пазарите арабите продават продуктите на Лореал, но с арабски надписи на кутията, иначе са същите. И струват наполовина на цената. Та явно и качеството е наполовина. Но все пак сравнено с друга козметика е за предпочитане.

# 11
  • Мнения: 2 907
монда, споделих опита ми с една лореалска боя. Оттогава никога не пробвах друга, не виждам и защо да го правя. По принцип от години се боядисвам с Шварцкопф. Но не съм о4арована и от козметиката на Лореал. Вярно, 4е имам доста проблемати4на кожа на лицето и не всеки крем ми понася, но от няколко разли4ни продукта също имах лоши наблюдения. В крайна сметка ползвам единствено жълтата серия Елсев за коса.

С времето се ориентирах към по-висока гама козметика за лице ( Биотерм, Клиник и рядко Виши ), а наскоро инвестирах доста голяма сума пари за една серия на Др.Хаушка ( Био-козметика). Полу4авала съм обриви дори и от Биотерм, единственият крем от който кожата ми се из4иства и блести си остава бебешкият крем за 1евро и 18 цента от супермаркета  Grinning

Лореал правят много реклама, но за мен е абсолютно средна по ка4ество марка. Факт е, 4е всеки може да си позволи Лореал, докато не всеки може да си купува Клиник например. Същото мисля за Гарние, Мейбилин, Ив Роше...Евтина и достъпна козметика, но 4есто с пове4е страни4ни реакции и пъпки по лицето.

# 12
  • Мнения: 13 512
Мистик, не искам сега да се впускам в безсислени спорове,нито пък да защитавам Л'Ореал....ползвам само боите им и Керастаз.Никога не съм си купувала бяла или декоративна козметика. Но си мисля,че от един продукт не е редно да се правят заключения.Оказва се, че ти си имала опит с повече от един...освен това никъде не е казано,че трябва ако един продукт не ти понася ,да опиташ друг.Има толкова много марки  на пазара,от които да се избира...А че е средна по качество марка-никой не го отрича.Като повечето брандове, имат масови серии за продажби в супермаркетите и  друга,  за продажби само  в оторизирани салони.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 610
докато сме на темата на лореал, аз пък да ви се похваля, че си купих кристали за коса преди няколко дена и съм много ама много доволна
казват се лис контрол + текни.арт
 Peace

# 14
  • Мнения: 78
докато сме на темата на лореал, аз пък да ви се похваля, че си купих кристали за коса преди няколко дена и съм много ама много доволна
казват се лис контрол + текни.арт
 Peace

Ей,тъкмо и аз съм решила да пробвам кристалите на Лореал,само хубави неща съм чула за тях(сега и от теб)..Но къде си ги взе?Казаха ми,че на цена са като на Биофарма...верно ли?Ще ги пробвам! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт