Вирус - мутант.

  • 1 092
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 079
 ShockedПлъзнал е  някакъв  отвратителен  вирус  с ужасна  хрема  ,  кашлица  температура  и  разтройство .Вече  една  седмица няма  оправия .
Днес  виждам  ,че  в  секретите  от  носа  имам доста  кръв  някой  да знае  на  какво  се  дължи  ?
 Close

# 1
  • Мнения: 1 425
Още не съм чула /и дано да не чуя и да не се срешнем/,но не разбрах защо "мутант"?Дано бързо да ви напусне този вирус,а за кръвта в секретите предполагам че от напъването при издухванито се пукат капиляри и от там идва кръвта ,но може и нещо друго да е незнам.  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 079
Благодаря  ти Берина   bouquet
кара  се много  тежко  и  държи  продължително  време за  това  казвам  ,че  е мутант ,съдя  и  по  това  ,че  мен  такива  работи  не  ме  хващат по  принцип .А за  капилярите  мисля  че  си  права  .

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Плъзнал е  някакъв  отвратителен  вирус  с ужасна  хрема  ,  кашлица  температура  и  разтройство .Вече  една  седмица няма  оправия .
Днес  виждам  ,че  в  секретите  от  носа  имам доста  кръв  някой  да знае  на  какво  се  дължи  ?

 - Всички Вируси мутират, затова и Анти-грипните ваксини са неефективни защото се приготвят 8 - 12 месеца предварително, а през това време вирусите не чакат, а  мутират...

 - Колкото за лечение при грипа и как реагира Жизнената ни Сила, вижте тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107195.160

# 4
  • Мнения: 1 079
Благодаря , Aleksander при  нас  нещата  се  точат  почти  две  седмици от  три дни  сме  с  температура и днес  дадох  антибиотик.  Confused

# 5
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
...при  нас  нещата  се  точат  почти  две  седмици...

  - А случайно през това време да сте давали парацетамол, под различни търговски марки, като Панадол, например?
 - или други температуро-понижаващи?

# 6
  • Мнения: 639
Не се притеснявай просто лигавицата на носа ти се е раздразнила силно от теченето на секретите и за това ти са премесени с кръв.Лигавиците са високо кръвоснабдени а са със нежни стени Hug

# 7
  • Мнения: 1 079
три  дни му  давах  ефералган  преди  да  поискам  да  изпишат  антибиотик .Но при температура  37 . 7 и  нагоре чакам  до  38 .5  най- много Ставаме много  зле изгаря , сякаш  има  39 например  ако  го  сравнявам  с  баткото .Четох  ,че  било  добре  да  не  смъквам  температурата ако  е  до  38 но  смятам ,че е  по- скоро  индивидуално . Rolling Eyes

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
три  дни му  давах  ефералган  преди  да  поискам  да  изпишат  антибиотик

 - Ефералган е име на търговски продукт съдържаж Парацетамол  Wink

 -
Цитат
...Изгаряше...
- Потеше ли се или не? червени бузи? Гореща глава и по-хладни крака и ръце?
 - Жажда имаше ли или не?
 
 За Жизнената сила, висока Температура и вируси виж Тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107195.160

# 9
  • Мнения: 1 079
гореща глава , горещи длани  и  ходила ,пресъхнали  устни  - напукани  плюс  жажда . ooooh!потене при  сваляне  на  температурата.

Общи условия

Активация на акаунт