Празни буркани

  • 2 419
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 313
Искам да правя зимнина, но не знам от къде да си купя празни буркани с капачки-Метро, някакви складове или на пазара?Помагайте Praynig

# 1
  • Мнения: 2 584
ами и аз търся така че ще следя темата, до миналата година на женския пазар продава най-различни сега няма, като питах ми казаха че вече не продават, другия вариант е като си купуваш лютеница, грах и др. да е в буркани с винтови капачки, по трудно се събират ама като няма, аз колко такива буркани извърлях на времето Close

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Капачки всякакви видове има свободно. Обикновените са по 3,80 - 4 лв за 50 капачки, винтовите (големите) са по около 19ст едната. Има и за бурканчета от бебешки пюрета (старите) и за такива от майонеза. Общо взето само буркани да имаш. Знам, защото купувах за баба.

# 3
  • Мнения: 1 313
Аз имам малко буркани празни от лютеница и грах, но няма да ми стигнат. А голямо желание имам да си правя зимнина. Мисля следобед да ходя до Метро да питам

# 4
  • Мнения: 333
Миналата година и аз доста търсих. На борсата на която ходя например се бяха свършили, защото в сезона на зимнината всеки търси и бързо свършват. И накрая ми изпратиха от провинцията по автобуса, а тази година съм събирала и си имах и направих достатъчно буркани с компоти, сладко, кисели краставички, люти чушки, лютеница и съм доволна. Така че, провери по борсите.

# 5
  • Мнения: 2 584
така е като се сещам в последния момент, гледах едни пласмасови бидончета 6л. и мисля да си взема от тях едно за сурова трушия, ще сложа всичко карфиол, лути чушлета, моркови, краставички, камби и каквото излезе

Общи условия

Активация на акаунт