къде мога да дам стари дрехи

  • 3 099
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Правя следотпускарско почистване на гардероба и се оказа, че съм се затрупала с дрехи, които вече едва ли бих носила. Знаете ли къде в София мога да занеса старите дрехи, може би в някои магазини за втора ръка, незнам, все пак дрехите са доста запазени и не ми се ще да ги хвърля на улицата, могат още да се носят.

# 1
Да и аз се интересувам.
Напролет търсих някакви дарителски пунктове към БЧК, но не успях да намеря. Май работят само след наводнения Sad

# 2
  • Мнения: 3 164
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=1547

свържи се с нея, тя се занимава с благотворителност-все ще се намерят нуждаещи  се Peace

# 3
Има пункт на БЧК с/у 1 Английска в София Simple Smile Там се ходи с тм22. Като слезнеш на спирката (от центъра като идваш) от другата страна на улицата се намира  Алианц България и точно в дясно до него  има къща с малко дворче и голяма табела БЧК. Там приемат 100 %

# 4
  • Мнения: 238
Аз искам да попитам за дрешки за дечица,някъде бях чула за детска градина за деца без родители или поне там би трябвало до приемат дрехите.
Изобщо каквото и да било(за София става въпрос)ще съм ви много благодарна ,ако помогнете с  информация къде точно има дечица които да зарадвам  Simple Smile

# 5
Ами има доста домове в софия.  Има на Окръжна болница. Като слезнеш на спирката и погледнеш окръжна в дясно от нея (б блоковете) , зад ТУЕС (училище) има дом за деца без родители Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт