Имам нужда от съвет

  • 538
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте дами,редовно ви чета и сте ми голяма упора   bouquet  Hug
Проблемът е че съд дебела,но правя всичко възможно да сваля кг и вече съм -8кг но ми остават още 10,да не кажа 12  Blush Воля имам,но след няколко дни започвам училище и не ми е ясно как ще пазя там диети....От една страна мога да не ям там изобщо,но ме е страх да не ми прилошее  Confused За протеинови диети няма как да си нося яйца примерно...ще ме скъсат от подигрвки...  Cry
Мисълта ми как е най-добре да постъпя?каква храна,плодове, бих могла да си нося така че хем на диетка,хем да не ме базикат   Confused В кои диети мога да прегрешавам с 1 ябълка на ден?Без плодовата де,не върви все на нея да съм.
Сигурна съм че и този път ще спасите положението  Hug

# 1
  • Мнения: 1 629
Прочети темите за ниско-въглехидратната  диета на Небесна красТавица. Купи си интересна кутия за храна и си носи в училище каквото искаш. Ако се притесняваш от подигравки, винаги може да постъпиш като Том Сойер и да си ядеш яйцето с такава наслада, че и на най-слабата и снобарееща популярна съученичка да и се прияде яйце Grinning
Успех!

# 2
На твоята възраст можеш да отслабнеш без никакви диети - просто се запиши на някакъв спорт, например плуване, или каланетика, пилатес.

Освен това, аз, когато се мъчех да отслабна за абитуриентската, зарязах всякакви автобуси и ходех пеш до и от училище. Падаше се по 3 часа на ден само да ида и да се върна на училище. А после ходеш пеш до плувния басей, ок 1,5 часа отиване и връщане, + плуване.

Успях да отслабна много, толкова много, че не съм влизала никога повече в абитуриентската си рокля. Единствено на бала! За килата не знам колко смъкнах, но не са били по-малко от 10.

Успех и спорт!!! Peace

# 3
  • Мнения: 8 917
да си ядеш яйцето с такава наслада, че и на най-слабата и снобарееща популярна съученичка да и се прияде яйце Grinning
Успех!

Готинооооо Joy Joy Joy, с това обяснение и на мен ми си дохапва яйце даже Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
Една ябълка може да си позволяваш и при НВД, но само преди обяд  Peace На училище може да хапваш и кисело мляко или айран в междучасието, предполагам,че на никого няма да му направи впечатление. А освен това не виждам защо ще те бъзикат  Thinking Грижиш се за външния си вид, яж си каквото трябва спокойно и не им обръщай внимание. Ти имаш много по-голямо основание да им се смееш, че ядат мазни баници и кифли  Hug

# 5
  • Мнения: 2 959
...Воля имам,но след няколко дни започвам училище и не ми е ясно как ще пазя там диети...
Мила бъдеща Ученичко, организма Ти сега расте и не мисля че трябва да го тормозиш с излишни диети, достатъчен ще му бъде стреса от училище. Защо не заложиш просто на правилното и балансираното хранене, което е в основата на разделният режим? Ако това представлява интерес за теб, заповядай в нашата "разделна темичка" , там има много опитни Момичета, които винаги ще Ти помогнат с компетентен съвет, а дори може да намериш разделна Приятелка около твоята възраст? Hug

Общи условия

Активация на акаунт