Моля, препоръчайте ми хубава сокоизтисквачка, като съотношение качество - цена.

  • 2 172
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 079
Започнахме сокчетата и ни трябва сокоизтисквачка, че си нямаме.  Embarassed
Двоумя се дали да е "куча марка"  Laughing с една основна функция, или пак такава, но маркова...? newsm78 За кухненски робот май няма да имам възможност /поне засега.../
Молбата ми е да ми препоръчате марка /и като качество, и като цена/, да похвалите тази която имате, или да я "оплюете" съответно hahaha , изобщо всякакви мнения и препоръки приемам.
Хиляди благодарности от неориентираната бъдеща сокоизцедителка.  Laughing
 Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 5 282
Не препоръчвам кухненски робот Philips - скъп, заема доста място, сок става с много пяна  Sick!

# 2
  • Мнения: 468
Мулинекс. Скоро пусках такава тема.

# 3
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Делонги.
Моя съвет е да не е куча марка...няколко такива съм купувала.Правят вместо сок пюре и много бързо се скапват, по-добре дай малко повече пари ,но си купи нещо фирмено Peace

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 995
ТСМ - 28 лв.!Прави чудесни сокове.

# 5
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Съветвам те да не взимаш НЕО. Купихме такава от ТЕХНОМАРКЕТ. Моят мъж й се метна, че е доста мощна и на външен вид ( и опит за копиране явно) беше като някакъв Филипс.
За наше разочарование - сокоизтискавчаката прави нещо като пюре, а не сок. Thinking. Освен това голяма част от материалът не се разбива и се хвърля ей така.
АБЕ ПЪЛЕН ОТВРАТ  #Cussing out, та сега ползвам една стара, от едно време, но пък чудесен сок прави, няма спор  Hug
УСПЕХ

# 6
  • София
  • Мнения: 897
Препоръчвам ти Филипс- комфорт. Цената и беше 100лв, преди около 4-5месеца.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 575
Моята е Мулинекс. Купувана е 2000 г. Тогава беше 90 лв., сега е около 50-60. Аз съм доволна. Особено за морковите - прави страхотен сок.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Много ви благодаря!   bouquet

# 9
Fagor. Много е мощна.Няма наноцедка, но върши точно същата работа. Като започнахме сокчетата прецеждах допълнително през 2 обикновени цедки , сложени една в друга, за да не съдържа съвсем никакви частички. Няма смисъл да даваш луди пари за подобен уред .

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Делонги.
Моя съвет е да не е куча марка...няколко такива съм купувала.Правят вместо сок пюре и много бързо се скапват, по-добре дай малко повече пари ,но си купи нещо фирмено Peace
И нашата е такава,и сме мн доволни.

# 11
  • Мнения: 1 426
Не препоръчвам кухненски робот Philips - скъп, заема доста място, сок става с много пяна  Sick!

аз пък си счупих пластмасовата центрофуга на кухненския робот Philips(изтървах я на земята) и сега не мога да го ползвам като сокоизтисквачка. Още един паметник в кухнята.

# 12
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
аз пък си счупих пластмасовата центрофуга на кухненския робот Philips(изтървах я на земята) и сега не мога да го ползвам като сокоизтисквачка. Още един паметник в кухнята.

А защо не идеш до представителния сервиз на Филипс? Там можеш да попиташ и почти сигурно - да поръчаш да доставят счупената част. Peace

Общи условия

Активация на акаунт