Препоръчайте шампоан и/или балсам

  • 1 533
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 91
От към омазняване може би косата ми е ОК, обаче имам гадния навик
да си "чопля главата" и тогава може да се каже, че по бързо се омазнява
обче се получава и нещо като пърхут- но не мисля че е, просто от разраняването на кожата на главата.
Препоръчайте някакъв шампоан и/или балсам, а аз ще се опитвам да се сдържам да не го правя .

# 1
  • Мнения: 104
Ami kato za na4alo naistina trqbva da ne go pravish!Ami ne znam do si e mn individualno tova za kosata...Tq tvoita v kakvo sastoqnie e?Suha li e, trqtirala li si q po nqkakav na4in?Sega ima dosta dobri produkti na pazara no e mn individualno. newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 91
По скоро е нормална, и не съм я боядисвала и не се къдря- ако това се има предвид под третиране

# 3
  • Мнения: 104
По скоро е нормална, и не съм я боядисвала и не се къдря- ако това се има предвид под третиране
Ami seshooar,presa?Dosega kakav si polzvala i ne si li dovolna?

# 4
  • София
  • Мнения: 91
сешоар- Да, ползвам
едни на Wella за пърхот- но очевидно това не е пърхот.
Явно е че това е индивидуално за всяка коса, но проблемът е че не мога да намеря правилното решение за мен.
Помагайте!!!

# 5
  • Мнения: 104
Цитат
Ами Gliss Kur /в козметичните магазини около 5 лв./ не са лоша марка по принцип. Според мен трябва да ползваш шампоан за нормална коса. Аз съм с Klorane с хинин - от аптеката за 9 лв. Keranove също са добра марка те са по-скъпички. Elseve за накъсване /жълтия/ мисля че и той е до към 5 лв. От розовия също се чуват добри отзиви. Pantene - аз лично нямам оплаквания но намерих и по-добри от нях. В темата за Тайната на дългата и гъста коса -4 се споменава един шампоан Милва от аптеките се купува но не помня цена. Колкото до балсама - аз не ползвам щото косата ми е от типа мазна- ползвам течни кристали за коса - мн съм доволна.
Май стана малко дълго...ако имаш др въпроси питай!   bouquet Laughing

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 01:54 от Дивиана

# 6
  • София
  • Мнения: 91
Благодаря ти много за отговора, ако някой друг има мнение по въпроса ще се радвам да споделите. Ще докладвам после за резултати Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 539
Ами нормална коса, какъвто и шампоан да ползваш, все ще е добре. Аз лично съм доволна от Елсев.
Но ако имаш пърхот, вземи си медицински, Низорал. Никакви такива Хед енд Шолдърс и т.н.

# 8
  • Мнения: 14 472
наистина трябва да спреш да си пипаш косата.тя явно е нормална ама с това пипане дразниш и скалпа и се омазнява по-бързо. аз харесвам много на herbal essences и шаума също са добри /това на сравнително ниска цена/ глис кур например не ми харесват. важното е да не си купуваш шампоан от тия дето са за изтощена коса - или за нормална или за мазна. сега се сещам, че на herbal essences ползвах един за мазна коса - много добре ми се отрази. моята е нормална, не я пипам, но пак на 3-ти ден е за миене./много мръсно в тия градове ей/

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
В момента ползвам на Dove  и съм много доволна - тъмно синия който е, възстановяващ се води.

# 10
  • Мнения: 14 472
В момента ползвам на Dove  и съм много доволна - тъмно синия който е, възстановяващ се води.

точно такъв не би трябвало да купуваш - ще се омазнява косата много повече. харесвам продуктите на Дав но шампоани не ползвам

# 11
  • Мнения: 1 986
  А какво ще кажете за шампоаните на  KLORANE?

# 12
  • Мнения: 104
  А какво ще кажете за шампоаните на  KLORANE?

Naistina mnogo dobri-o4arovana sum! :lol:Polzvam tozi s hinin i vitamin B.-neveroqten naistina(pone na moqta kosa se otrazqva dobre)  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 197
Момичета, за всяка коса е различно. При мен примерно Елсев не ми действа добре, също сериите на Лореал и Шварцкопф , за Дав и Нивеа направо негативен реферат мога да напиша. Супер съм доволна от Клоран (шампоана и балсама) и от Хербал Есенсис. Преди време имаше една суоер маска на Миосотис с костен мозък, червена, беше много добра, но май спряха да ги внасят и докато не се появят отново масово даже и да срещна ще е някоя залежала.

# 14
  • Мнения: 962
Бих ти препоръчала шампоаните на Орифлейм-доволна съм от тях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт