Режим на акане на дете на година и четири месеца!

  • 513
  • 2
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 618
От известно време имаме проблем с акането. Диди се събужда сутрин към 5.30-6.00ч, защото й се ака, след това се разсънва и не може отново да заспи и цял ден на яслата е крива и недоспала. Много ми се иска да й променя по някакъв начин режима, защото така детенцето се изтормозва. Пробвах да й давам да ве4еря рано към 18.00ч.-нямаше резултат, пробвах да я храня към 20.00ч., не давах млека и разкарващи храни, слагах я ве4ер по пове4е от половин час на гърнето да ака-е, няма и няма.
Много е трудно така-хем и тя не се наспива, хем и ние с татко й. На яслата се оплакват, че била кисела.
А преди режима й беше или ве4ер и то все след баня Laughing или по обед след като се нахрани!
Ако сте имали такъв проблем, моля, споделете! Или ако се сещате за нещо, което може да ни помогне, ще се радвам да ме посъветвате!

П.С. Ако темата не е за този форум, моля модераторите да я преместят!. Не можах да преценя къде да я пусна!

# 1
  • Мнения: 7 803
ами опитай да и дава6 на обяд по раzхлабва6ти храни и може следобяд да свър6и работата  Rolling Eyes моите само като им дам плодово п*ре например и до 2ъ3 4аса свър6ват работата

# 2
  • Мнения: 3 334
Ние имахме такъв период,но при нас режим никога не е имало.По различно време на денонощието се изхождаше,затова и не се опитвах да я отучвам от памперсите преди,защото никога не знаех кога ще ме изненада.Майки ме съветваха да я изхождам сутрин или вечер,тъй като техните винаги се изхождали по едно и също време на деня.При нас това го нямаше.Даже и сега,когато вече е без  памперс няма режим и се изхожда по различно време всеки ден.Изхождането нощно време отшумя за месец и половина.Съвет как да се промени това не мога да ти дам,но си мисля,че от самосебеси ще се промени.Даже в яслата в началото не можеха да схванат кога да я слагат на гърне. Wink

Общи условия

Активация на акаунт