Мальовица - къде може да се спи и за колко? давайте съвети, отзиви

  • 959
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 391
 Rolling Eyes

Чудя се между ЦПШ-то и хотел Мальовица
Някой спал ли е в централната планителска школа
ще сме към 20 човека и искаме да имаме място да си правим купон, без да сме в ресторант
т.е. малко -по-свободно
кое е по-добро в този вариант?
 Hug
мерси!

# 1
  • Мнения: 547
В ЦПШ-то е доста... студентско. Това го казвам с най-добри чувства, там съм си изкарала един от най-готините студентски празници и то когато вече не бях студентка  Crazy

Аз ти препоръчвам хижата - Ален Мак, не Мальовица. В пъти по-добре е и от хотела, и от ЦПШ.

За купона обаче май най-доброто е школата...

# 2
  • Мнения: 1 391
e да, за купона иде реч! ние сме за 2 нощувки само - ще преживеем студентското - по цял ден сме на поход, сам още спим там
обаче не ни се седи в ресторант - искаме купон  Peace

# 3
  • Мнения: 547
А кога ще ходите? Ако е по трите почивни дни, задължително се обадете предварително. Телефона на ЦПШ-то е 07125/ 22 70. Дано е още актуален.
Иначе на Ален Мак не съм спала, само минахме оттам и определено много ми хареса, но... нямаше места! Това май говори само по себе си, че е предпочитаното място. Школата пък беше пълна със студенти от... Спортна Академия(май така се води  newsm78 ). Там си правят разни лагери с изкачвания и т.н. Не се впечатлих, май остарявам  Thinking
Иначе, доста съм походила и честно казано трудно бих се навила да остана пак в школата при толкова други по-добри алтернативи. По-миналата година бяхме там за 1 седмица, но не в самия комплекс, а в едно хотелче малко по-надолу. Всеки ден хайманосвахме, но първо с колата до Мальовица, Боровец или Вада - оттам пеш.

Общи условия

Активация на акаунт