ЛОСТ втори сезон???

  • 497
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Момичета, искам да попитам дали в Бъглария по телевизията е минал вече Втори сезон на ЛОСТ?!
Тук мисля, че имаше и тема за втори сезон,  останах с впечатление, че са го давали по телевизията вече и сме по-напред от Италия ( хаах) където сега почва втори сезон.
И понеже се хванах на бас с мъжа ми, че в БГ вече ехеее, е минал......Peace

# 1
  • Мнения: 577
Втори сезон мина по AXN, а от 18.09 започва и по Нова телевизия. Така, че мисля, че си спечелила баса.

# 2
  • Мнения: 1 313
Втори сезон мина в България, защото хората си го свалят през интернет и не чакат да го пуснат по телевизията Laughing Вярно го даваха по AXN, но и там беше със закъсненеие май newsm78

# 3
  • Мнения: 147
Мина вече по AXN, а някой знае ли дали скоро няма да пускат трети сезон  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 313
и мен трети ме интересува кога ще пускат

# 5
  • Мнения: 6 167
Втори сезон мина в България, защото хората си го свалят през интернет и не чакат да го пуснат по телевизията Laughing Вярно го даваха по AXN, но и там беше със закъсненеие май newsm78

да, и тук мина по Интернет  Wink
по-скоро ме интересуваха националните канали. 
благодаря за отговорите!
за съжаление баса ми е загубен, тъкмо и аз да се изфукам, че сме напред...  Laughing
ша плащам няма как  Mr. Green

# 6
  • Варна
  • Мнения: 199
А знаете ли, че са общо 7 сезона?

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А знаете ли, че са общо 7 сезона?



6 са.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 199
В някакъв щатски сайт пишеше, че са 7.  Мисля, че беше този на TV - ABC
Както и да е, доста са  Simple Smile   И доста време ще мине докато успеем да ги изгледаме всичките..  Grinning

# 9

Общи условия

Активация на акаунт