Сватбена прическа за къса коса?

  • 1 887
  • 4
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 937
Здравейте,
Пълно е със сайтове, на които има страхотни прически за дълги коси, но не можах да намеря нищо читаво за такъв повод за къса коса. Помагайте, моля!

# 1
  • Мнения: 104
Pogledni tova no da znaesh 4e ne sam go 4ela.

Бързи прически за къси коси
Обърнете специално внимание на косата си през лятото


Списание Пудриера 2005, Автор: Мария Попова



За тънки коси   

Един  от  начините да  получите  обемна  прическа е да използвате  пяна за придава не  обем. Ако  изсушите косата с подходящия продукт ще получите ефекта  на “естественото  разрошване”. След като  разрешете косата и я изсушите, така че да получите  желаната форма  употребете  пяна или пък гел за обем, за да оформите  крайчетата на косата .  Насочете  връхчетата  на където си пожелаете и ще получите  подобна  на  снимката  форма. След като оформите  не  разресвайте, за да не  слегнете прическата и да  не развалите  вече получения порядък.

Когато искате да пригладите къдриците
 
Ако използвате  правилния подход трябва да знаете, че обработването на косата се извършва когато тя е влажна. Нанесете   върху косата фиксиращо средство, като изберете четка с меки зъбчета и започнете да разресвате  косата  в посока от корените към раменете, като леко обтягате. Тази прическа напомня  формата от 60-те.  След като  сте  нанесли  фиксатора и разресвате  изсушете  бавно  косата със сешоар.

Ефектът “мокра прическа”

Тези от вас, които имат  къси коси  могат да получат  желания ефект с помощта  на специален  гел, за създаване  на  “мокъв ефект”. Съществуват и  пяни, които  създават  впечатлението за мокра коса, но  за тази прическа  стилистите  препоръчват  по – скоро  гел. За дамите с по- дълги коси  е препоръчително  предварително да  оформят косат на  вълни с фиби и след това да подредят кичурите, като ги прихванат  на опашка или ги оформят като кок. За оформянето на  такива “S” образни  вълни  спомага разчесването с  гребен  с много широки  зъбчета.

Фиксирането  израз на индивидуалност

Абсолютно всяка  прическа  бихте  могли да освежите , ако  отделите  малко време да  фиксирате само  връхчетата  на косата  в различни причудливи  посоки. Създайте  настроение за деня или празника  с  напълно нов изглед не пропускайте  възможността да придадете обем, палавост и блясък на косата. Ако искате можете да се възползвате от  бабините съвети как да направите косата си  блестяща или пък се  настройте  на по – модерна  вълна, защото някои козметични  фирми предлагат  препарати създаващи  допълнителен блясък на косата само с нанасянето им.

Косата е част от  женската индивидуалност и сексапил обърнете й  специално внимание, отнесете се към нея с подобаващата й  важност.  bouquet

# 2
  • Мнения: 211
 От два дни се каня да пусна точно такава тема, че и на мен ми предстои бракуване, а косата ми не стига и до раменете. Ще следя и аз темата. Дано изникне нещо  Praynig

# 3
  • Мнения: 5 475
Тук има някои идеи.Черно-бели са снимките,но пък са доста като идеи.Има и за къса и средно дълга коса.
Доста идеи има и тукPeace

# 4
Казват че сватбата се помни за цял живот...
Незнам колко Ви е дълга косата,но вариант (ако желаете да сте с дълга коса за празника) да си я одължите изкуствено. Цената немога да Ви кажа, защото не съм си правила, но го има във всеки салон
Имам приятелка която 2 дена преди бала си беше с много къса коса, а на бала се появи с коса до лактите... фурора беше невероятен, а вниманието беше изцяло за нея    smile3521

Общи условия

Активация на акаунт