Пазите ли стари ЛС? Четете ли си ги?

  • 2 107
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
 Confused Привет момичета и момчета.

Убивам времето тука, четейки старите си ЛС, които просто нямам навика да трия, не че ги пазя умишлено.
Като станаха 100, и трия само последните 5, и така първите остават, и все още са си тук.
Препрочетох си ги.

Стана ми едно мило - колко време съм прекарала тука, как си пиша тепърва с повечето от тези, с които отдавна поддържам твърда виртуална връзка.  Grinning

И едно гадно ми стана, когато прочетох от съфорумка, която сега ме мрази в червата, че преди ми е писала (ще си позволя да цитирам, това са си моите ЛС) "Много те харесвам, прекрасна си и с удоволствие чета всичко което пишеш!"   Sad

И такива размисли ... реших да споделя. Малко безсмислена тема, ама ще прощавате.
Едни смесени чувства ме обхванаха.

# 1
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Пазя си ги Heart Eyes...

# 2
  • Мнения: 5 577
Ох,много ми е гадно ... толкова се намразихме, че чак съм забравила колко много се  ужавахме навремето.  Cry

# 3
  • Мнения: 3 447
Пазя си тези, в които някой ми казва хубава новина или хубави думи. Като ми стане нещо мъчно и имам нужда от кураж, си ги чета Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 629
Пазя тези, в които има някаква информация, която поради чист мързел не съм си записала другаде  ooooh!
И едно, в което се упоменава че съм талантлива, него си го препрочитам редовно Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 555
А за какво успяхте да се намразите толкова много?! newsm78
Мисля, че жените умеят да се преценяват правилно и щом те е харесвала преди, значи те харесва по принцип.

# 6
  • Мнения: 4 298
Пазя си ги. Обичам да си ги чета.

# 7
  • Мнения: 6 155
Пазя си ги, защото повечето съдържат информация, която за мен е важна.  Simple Smile

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пазя си тези, в които някой ми казва хубава новина или хубави думи. Като ми стане нещо мъчно и имам нужда от кураж, си ги чета Heart Eyes

Пазя тези, в които има някаква информация, която поради чист мързел не съм си записала другаде  ooooh!

 Peace

# 9
  • Мнения: 3 216
Пазя си ги. Много сьм сантиментална,аз и стари смс-и пазя.

# 10
  • Мнения: 3 447
И едно, в което се упоменава че съм талантлива, него си го препрочитам редовно Mr. Green

Едно изключително талантливо стихотворение от тебе също пазя Mr. Green

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Пазя си ги.Не бях ги чела отдвна но сега като видях темата си ги прегледах.Толкова мили получих след аборта. Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 5 826
Пазя тези, в които има някаква информация, която поради чист мързел не съм си записала другаде  ooooh!

и аз такива пазя, с разни адреси и телефони също, като се съберат повече - трия наред

# 13
  • Мнения: X
Пазя си ги...просто имам такива навици...но за да не се задръствам  си ги пазя в пощата...

# 14
  • Мнения: 2 550
Не, много са за да ги пазя.
Но пък сега като прочетох кампабнска се сетих, че си ми седят в пощата доста от старите ЛС-та  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт