Спешно ми е ,момичета-как да спра кърмата?

  • 672
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Това ми е въпроса.Днес ме приеха в болница/инфекция-която ще лекуват с  инжекции./,но продължавам да произвеждам кърма.Не искам да използвам хапче,има ли друг начин за спиране или поне намаляване на кърмата?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
За съжаление друг начин за толкова бързо спиране няма, то дори и с хапечтата не става моментално.
Подтискащо лактацията действа чаят от Салвия (градински чай), опитай с него. Дано се облекчиш поне и разредиш изцежданията.
Всъщност нужно ли е да си спираш кърмата, ако ще е престой за няколко дни, няма ли начин просто да си продължиш с кърменето после или има и други причини за отбиването?

Бързо оздравяване   bouquet

# 2
  • Мнения: 8 242
Рицинус 30 пробва ли  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Рицинус 30 пробва ли  newsm78
Не какво е това?

Jade ,аз дълго чаках.Организма ми вече е една развалина.Трябва да се стягам.Инжекциите ще са 10дни засега,а и Кристи се е отбил сам на 6 мес,оттогава се кърмим заспали...

Ясно е,че края дойде,сега ме интересува как най-леко да прекратя лактацията.
Трябва да видя за този чай.
Знам че и ментата действа по същия начин.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 381
Скоро ми казаха, че трябва да се внимава с дозировката на чая от салвия, в смисъл да не се прекалява. В момента нямам време да се ровя за повече инфо. Някой ако има възможност, ще съм му благодарна.

# 5
  • Мнения: 574
Трябва да намалиш течностите до абсолютен минимум и храната . Може да не ядеш поне един ден или ако издържиш 2-3 дни. Не е страшно и става. Дано да нямаш проблеми.

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Съжалявам, че имаш проблем. Кърмата може да се спре в рамките на 3-4 дена и без медикаменти. Как да стане с естествени методи е описано тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83674.0
Пожелавам да е безпроблемно Peace

Общи условия

Активация на акаунт