Откъде по-ефтини но качествени плочки за баня и тапети

  • 7 473
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 271
Чакам вашите предложения!
Мислим да сложим долу от грапавите плочки че имаме детенце с ДЦП и трябва да не се хлъзга като го водим или носим...
а на стените от по-големите
не смятаме да слагаме фриз че много се оскъпява, а парите са ни по-нужни за лечението му...
помогнете ни че нямаме много време да обикаляме и търсим

кажете и за тапетите моля ви какви са цените и къде има по-ефтини

Благодаря ви!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 941
вижте в Практикер  bouquet

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
kuneto, колкото и да са грапави плочките, ако не са тези за отвън, все се плъзга. Освен това за да се получи добре наклона пък е нужно да са от по-малките размери. Аз си бях купила чехли от ТСМ, които не се плъзгаха на мокър теракот и така си реших проблема.
 Аз много харесвам тапетите в Бриколаж, има и евтини, но качеството им не е кой знае какво. Не могат да се мият. Аз заради моето дете(знаеш проблема), понеже всичко опипва с ръка, съм решила - бял латекс, поне да мога да оправям като го нацапа с нещо, защото цвят не мога със същия нюанс да коригирам.

# 3
  • Мнения: 1 655
Българските плочки са от порядъка на 12-13 лв/кв.м и качествени. Погледни тук за координати:
http://www.siko-s.com/
http://www.ceramix.org/

Продават се едни гумени килимчета за баня, мисля че целта им е да предотвратят пързалянето там където са поставени...

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 22:33 от Svetla1

# 4
Скоро  купувахме тапети и ги взехме от домко има много хубави но после наши познати ни казаха от къде да си вземем по евтини и като отидох до там съжалих че сме дали толкова пари това е на красно село след пазара продължаваш посока люлин като минеш кръстовището веднага в дясно магазина е смотан но има интересни тапети най скъпите бяха 8.5 имаше и по 2,3 лева ще се радвам ако съм била полезна

# 5
  • Мнения: 581
В Домко от време на време правят намаление на тапетите, тези за баня са им много, ама много хубави. Аз съм доволна. Simple Smile

# 6
В  с.Равно поле по пътя за Половдив  е представителния магазин  и склада на Ceramix АД. Има фаянс  по 8лв. второ качество  но и всичко останало е по-ефтино. Скоро гледах баня с едни много хубави фризове със слънчогледи и коридора на наши познати с теракот и фаянс на тази фирма - изглеждаше много добре. Simple Smile

# 7
В строителните супермаркети от типа Практикер и тем подобни стоките са по-евтини, но рядко предлагат качество.

Отидете в Сико, склада под моста на Подуене, в началото на Ботевградско шосе, а за добър и евтин балатум и др. в Декор център на Орион, люлин, зад Макдоналдс.

Но ако имате излишни пари, можете да ходите другаде. Наскоро купувах гореизброените, обиколила съм абсолютно всичко... Вервайте ми! Joy #Crazy

# 8
  • Мнения: 1 313
За да не се хлъзга пода в банята можете да вземете някое килимче - сега има много хубави, а и на прилични цени. Нашите бяха 2 за под 10лв. от метро. Родителите ми например имат доста скъпи плочки за баня, подовите са специално направени уж да не се хлъзгат, но на мен винаги ми е напрегнато като стъпвам, ако го няма килимчето, защтото е изпрано и съхне. Мисля, че е добро решение, а и няма такова значение какви ще са плочките отдолу!

# 9
Споко момичета! Не се хлъзгайте. Има български серии, които са направени толкова релефни, че направо ми приличат на гранитогрес?!? Но все пак си е теракот. Моите бяха точно такива, но не помня серията, бяха на Кай, купих ги от Сико и струваха към 13лв. квадрата. Не съветвам да се хвърляте на по-евтино.....

А фаянса ми беше пак към 12-13 лв. Мисля че е прилично. Вкъщи не мога да поддържам черги в банята, все пак у нас имам каракачанска овчарка. Вече ми е лошо от косми навсякъде, а косми и в банята е гнусно вече

# 10
  • София
  • Мнения: 3 359
http://www.jessica.bg/
Представляват всички бг фабрики и са основните доставчици на М. Бриколаж, Практикер и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт