въпрос до мами даващи вода на кърмачетата

  • 420
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
сега със захлаждането на времето ми идва един въпрос-ако не се използва термос за водичката няма ли да става много хладна за пиене от бебето, когато сме на разходка  newsm78 тези, които имат опит нека споделят дали трябва непременно с термос, когато е по-студено или...?

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не съм ползвлала термос, а от онези чанти, които са за шишетата. В тях водичката се запазваше няколко часа топличка.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 390
Хм, не съм се замисляла над този въпрос. newsm78

# 3
  • Мнения: 2 211
При студено време използвах термо-чантичка, но наливах топла вода в шишето, за да издържи по-дълго.

# 4
  • Мнения: 2 891
зависи, колко време, ще стоиш навън. Ако става въпрос за зимата, повярвай ми, ще излизаш за по час и бебоняма да сеща за вода през това време , защото сладко ще спи на свежия възбух  Wink не че не трябва да носиш за всеки случай  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 507
Още не ми се е налагало да нося вода в студено време, защото Теди беше много малък и не пиеше вода, но за идващата зима съм си купила термо-бокс, защото не мисля че ще ми е удобно да преливам от термос в шише навън, а и колко ли време ще се разхождаме по студовете  newsm78

# 6
  • Мнения: 280
Аз слагах шишето м-у завивките на беба и водата се запазваше с телесна температура за 2-3 часа.

Общи условия

Активация на акаунт