Сова или чучулига

  • 1 748
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Или кое предпочитате - вечерния или сутрешния секс. Може да се отклоните от темата - кое ви тежи повече ранното ставане ли късното лягане. Ако имате работа кога предпочитате да я свършите - вечер и по нощите или да станете сутрин рано.

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дочакаааах! Тенкю ,баба. Сега вече мога да подхвана работа Joy

# 2
  • Мнения: 899
Предпочитам сутрешен.
Вечер не ме търси за нищо - лягам си възможно най-бързо, за да чета и да се отпусна на тихо.
Сутрин - кукуряк. Скачам в 6 и действам бодро.
Мъжът ми - пълна противоположност  Laughing

# 3
  • Мнения: 15 619
Сова съм си, совааа!  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 473
Дочакаааах! Тенкю ,баба. Сега вече мога да подхвана работа Joy

Дочака, ама къде ти е отговора по темата бре моме? Mr. Green

Такава тема вече имаше, ама айде пак: няма нищо по-хубаво от завършек на деня със секс Sunglasses. И работата си върша вечер, за сметка на повече сън сутрин. Мразя да ставам рано сутрин, а от днес отново ще ми се налага. Crazy

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Май сутрешния Laughing

А кое ми тежи повече- късното лягане, защото така или иначе не се успивам до късно и ставам около 8.30, ако не по-рано.

# 6
  • Мнения: 1 629
Не отлагай вечерната работа за утре Grinning

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тая работа със сутришния не мога да я разбера...с немити зъби и гурли по очите- а, не, не е за мен.  Sick

# 8
  • Мнения: 2 000
Чучулига съм аз. Обичам сутрин да ставам рано и работата да си свърша рано. След обед вече ме домързява, приспива ми се и хич не съм работоспособна. Колкото до секса по всяко време на деня може  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 577
Нито едното, нито другото. Следобеда.
За щастие мъжо ми работи само до 16:35.  Wink

Опредлено вечер през уикенда обичам да изляза, и като се прибера да си легна.
А сутрин си се мотам и се оправям - не обичам да ме безпокоят.

# 10
  • Мнения: 409
Тая работа със сутришния не мога да я разбера...с немити зъби и гурли по очите- а, не, не е за мен.  Sick
А и обичам да спя до късно. Peace

# 11
  • Мнения: 899
Тая работа със сутришния не мога да я разбера...с немити зъби и гурли по очите- а, не, не е за мен.  Sick

Ааа, ама то не така - отваряте очите и се награбвате. Ставане, миене, кафенце и тогаз, може и под душа  Laughing

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Умбра, ще ме прощаваш, ама то това не е сутрешен...то си е предиобеден Grinning


Стрелче, любопитка такава, мен ме гони старческо безсъние, пък и децата ми стават рано. Та...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Сова, чучулига... - фтичка съм аз!

# 14
  • Мнения: 2 237
Тая работа със сутришния не мога да я разбера...с немити зъби и гурли по очите- а, не, не е за мен.  Sick


Подкрепям Ерика ! Аз лично предпочитам нощния секс,т.е. два-три часа след като сме си легнали  Laughing
Абе когато и да е ,секс да е ! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт