Пак си върна нощното хранене?

  • 2 257
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
Неzнам аz ли нещо бъркам, какво ли? newsm78...Тя сама спря да се буди нощем, когато навърши 4 седмици, после на 6_7 седмици премести сутрешното в 8.30_9 и сега на 7 месеца си ги върна и двете_яде по 2, даже по_някога по 3 пъти нощем. Започнахме да се zахранваме (след кърмене), но тя се научи, кога идва пЮрето и от гърдата пие малко и после почва да си отваря устата като риба и да сочи лъжицата #Crazy...де да zнам аz ли бъркам нещо? Какво ли? Въобще що zа чудо е тоя глад на таzи въzраст? Помагайте, моляяяя... Mr. Green

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Офффффффф, аз не мога да ти помогна, ама искам да споделя, че и при нас се появи същият проблем Cry Вики е на шест месеца. Когато беше на два сама спря да се събужда нощем, обаче от известно време пак започна да се буди Confused Тук една съседка каза, че можело да е от зъби, ама знам ли? Нека опитните мами да помагат!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 390
И ние си върнахме нощното хранене на 4,5 месеца/един път се буди и яде и още 1-2 пъти само да посуче/, но пък през деня яде обикновено един път по-малко. Щом така иска, така да бъде!За мен беше важно отначалото да има режим, сега сам си го следва  +/- половин час.

# 3
  • София
  • Мнения: 630
Преди около месец и половина и бебка увеличи нощните си хранения (преди това намаше точен час, но се будеше не повече от 2 пъти през нощта). Сега имам чувството, че по цяла нощ я кърмя Rolling Eyes, но нищо друго не може да я накара да заспи отново. Първо мислех, че има нужда да се увеличи кърмата и ще отмине след известен перидод, но... не Mr. Green. Може и да са зъби  newsm78, но вече съм склонна да мисля, че просто така се чувства добре. Изобщо, опитвам се да се настроя, че това ще продължи още и няма друг начин.

# 4
  • Мнения: 422
И при нас стана така ,но азго свързвам със зъбките. Peace

# 5
  • Мнения: 46
момичета и ние сме така от 2 седмици,чудя се от какво е?преди се будеше само 2 пъти в точно определен час   през нощта,а сега не заспива без цица,по 5 пъти  че и повече на вечер  се буди. #Crazy до кога така?

# 6
  • Мнения: 3 521
момичета и ние сме така от 2 седмици,чудя се от какво е?преди се будеше само 2 пъти в точно определен час   през нощта,а сега не заспива без цица,по 5 пъти  че и повече на вечер  се буди. #Crazy до кога така?

Е дано да е някакъв период, че ако трябва да се кърмим по цяла нощ докато и иzникнат всичките 28 zъба свят ще ми се иzвие #Crazy.

# 7
  • Мнения: 2 567
Може да са зъби, може да е просто скок в растежа и да има нужда от повече храна за момента. Аз не бих й отказвала на този етап, малка е.  Peace
А зъбите са "само" 20 Simple Smile

# 8
  • Мнения: 489
И ние минахме по този път. Зъби са със сигурност. Иска да суче не толкова защото е гладно, по скоро това го успокоява. Ще отмине и този период. На нас ни остават само 4 зъба още, надявам се  всички в къщи,  да се наспим като хората тогава:) Praynig

# 9
  • Мнения: 79
И ние сме така, при нас определено са зъбки. Вчера проби първото, но повярвайте ми това е по-добрия вариант, ако не кърмиш, като една моя приятелка, при зъбоникнене има опасност да разнасяш ревящото бебе цяла нощ Wink

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И при нас е същия проблем - два зъба изкара, продължава да се буди нощем.
При нас вечер заспиването е доста трудно - виси на цица понякога с чесове, само да мръдна  - рев ... Sad

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 2 686
Хм... при нас е рано за зъби, но и ние си върнахме нощното хранене. След първия месец спря да яде нощем и така изкара целия втори, но от началото на третия пак почна да си хапва нощем. Храня си го, щом иска, не го лишавам.

# 13
  • Мнения: 539
И при нас е така, преди си спеше по цяла нощ без да се буди, но от около 2 месеца започна по 2-3 пъти да става и то с плач, само цица го успокоява и приспива. Намаме зъби все още.

# 14
  • Мнения: 942
Хм... при нас е рано за зъби, но и ние си върнахме нощното хранене. След първия месец спря да яде нощем и така изкара целия втори, но от началото на третия пак почна да си хапва нощем. Храня си го, щом иска, не го лишавам.
И ние така ама при нас май беше бум в разтежа,защото продължи "само" две седмици.

Общи условия

Активация на акаунт