Препоръчайте ми забавна играчка за 1 год дете

  • 1 140
  • 18
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Препоръчайте ми забавна играчка - искам да изненадам за наближаващия рожден ден дъщеричката ми.. Искам да може да си играе с нея по-дълго време - люлееща ли да е, или на колелца, или пееща или .......
Предварително ви благодаря за съветите.

# 1
  • Мнения: 3 698
На моята за 1РД й подариха люлеещо се конче, плюшено, когато натиснеш едното му ухо-цвили, а ако натиснеш другото имитира как кончето ходи, а устата му мърда сякаш яде.Обаче й стана интересно на 1.1м., още си играе с него, вече е голяма, качва се и се люлее самичка, гали го по главата, храни го... Grinning
Имаме и люлка, обича си я, понякога заспива в нея...с усмивка!
На 1г.,любима играчка й беше една музикална къщичка-ферма.С много животни-бутончета, всяко пее и показва какви звуци издава, животните са в ярки цветове, а мелодиите са много приятни!
Ако момиченцето ти сега прохожда или е още не много стабилно горещо препоръчвам чикомобил, моето момиченце още си го бута често, много се забавлява, той пее когато го бута, има играчки, които се пускат в разни отвори, много й е интересен все още.
Това се сещам в момента, весел празник на принцесата  Grinning!

# 2
  • Мнения: 7 803
ние в момента сме на вълна тунел  Rolling Eyes  голям кеф голямо 4удо е  Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Благодаря за идеите!
Чикомобила как изглежда? А люлеещото се конче на коя фирма е?

# 4
  • Мнения: 3 698
ето го , "наживо" може да го видиш в Комсед, а ако искаш може да си го поръчаш, например от тук http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1943
Кончето изглежда така , произведено в Китай  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 698
Съжалявам за големите снимки  smihesorry newsm43

# 6
  • Мнения: 7 803
не се ли обръ6та, докато е нестабилна, с тоя 4икомобил. 6тото ние имаме подобна игра4ка и пада наzад, т.к. е много лека  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 698
Не е много лек, назад не е падала, има едни спирачки на колелата, не го спират, но не може да върви супер бързо.Като беше нестабилна падаше след него, не го обръщаше, но падаше след него.Той някак я "повличаше" напред и тя правеше крачки, беше й интересен, защото докато го бута пее и пробваше пак и пак, падаше, ставаше и така проходи стабилно с него.
Ето тук има няколко снимки с него в зората на прохождането, когато задължително трябваше да се държи за нещо:
http://family.webshots.com/photo/546925032/2756083410081806385TdgHle

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 10:56 от setony

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 145
ние в момента сме на вълна тунел  Rolling Eyes  голям кеф голямо 4удо е  Hug
Какво представлява този тунел? Ние сме на 1 година и 1 месец .  Дали ще ни е интересно?

# 9
  • Мнения: 3 698
Момичета, може би килограмите на детенцето имат значение при чикомобила, моето момиченце е дребничко и много бързо проходи с него, но сега чета, че някои мами не са доволни, така че преценете си http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126550.0

# 10
# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Такъв тунел не бях виждала. Как мога да го открия?
Изглежда доста дълъг. Не знам дали ще имам място  newsm12

# 12
  • Мнения: 7 803
2 метра е тунела. zа съжаление е от 4ужбинско купен  Sad та не zн ам в бг дали се продава, но мисля, 4е по сръ4ните мами могат да си го направят сами  Peace само малко плат и стабилна тел трябва  Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 145
ооооооооо. newsm09............явно не съм от сръчните мами  smile3518 ще караме без тунел. Някой да даде друга идея ... Моля

# 14
  • Мнения: 3 550
Нашето хлапе се забавлява с един надуваем куб за плаж. Има големи дупки на 6-те страни. Провира се през тях, търкаля го из къщата, хвърля през горния отвор разни играчки и греда как тупват вътре. Като го покрия с одеало, си играем на палатка. В края на сезона сигурно ще са много спаднали цените. Аз го купувах през август и беше към 18 лв.

Общи условия

Активация на акаунт