бащата и детето

  • 880
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Потрсена съм от една тема тук.Затова си позволих да пусна линк към една моя тема която беше в друг подфорум.Та във връзка с това"да си даваме децата на биологи4ните и да правим вси4ко възможно за да съхраним връзката между баща и дете.Аз ли4но не бих си пуснала или дала детето на баща му ако аз не присъствам.Не мисля 4е този 4овек е супер пример за моето дете.Затова ви пускам темата за да се посмеете малко Grinningа и да разберете защо не бих си пуснала детето само с баща си.За роклята е майтап не бих отишла на такъв празник  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126459.0 И да знаете 4е Биологи4ния не си го давам,няма свободни места Grinning.Да не ми се редите на опашка  bouquet

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 14:34 от Tonkata

# 1
  • Мнения: 1 559
Много ми е интересно от постингите ти..как така искаш все сачувствие за себе си като бивша,а третираш по уажсен начин(с грозни приказки)бившите на твоя вече бивш...
Тоз твоя ,че не е цвете за мирисане не е...ама ти защо му играеш по свирката.ебаси и парите  и чудото кви неща правят с хората....

# 2
  • Мнения: 473
Много ми е интересно от постингите ти..как така искаш все сачувствие за себе си като бивша,а третираш по уажсен начин(с грозни приказки)бившите на твоя вече бивш...
Тоз твоя ,че не е цвете за мирисане не е...ама ти защо му играеш по свирката.ебаси и парите  и чудото кви неща правят с хората....


Сега да ти обясна нещо.Може и да не съм се изразила правилно но това което исках да кажа е 4е този 4овек не мисля да го со4а за пример на сина ми.Не ми се играе в някой сапунен сериал.Бившата на бившия ми не мога да кажа че я оби4ам от сърце и душа Naughty.Тя е такава каквато я описвам(не мисля 4е можеш да претендираш че си морален 4овек с морални стойности в живота и да разбиеш 2 семейства а с мен 3 за да ти гледат твоето дете и цял живот да си предлагаш в...та за да си добре в живота)това е тя Grinning. Та ако говорим за пари както се изрази не съм аз тая дето се облагодетелства от тях мила.А пък колкото до тях сега да ти кажа хи4 не ми пука колко ще му хар4а.Те немогат да ми платът бесънните нощи ,тормоза и нуждата ми от мъж в най трудните моменти които съм имала след като родих, сама с детето седях по цяла нощ и плачех Cry а него го нямаше.И защо си мислиш 4е искам съжаление?Аз се подигравам на цялата тая ситуация която моя мил бивш(както ти го нари4аш а не се знае)е сътворил.само ще ти кажа  чукай на дърво да не те стигне че и самолет да ти купат все тая като няма с кого да си кажеш две думи преди да заспиш.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт