Мами от Варна, къде пазарувате?

  • 1 309
  • 16
  •   1
Отговори
  • в стаята
  • Мнения: 469
Мами от Варна, къде пазарувате за бебетата? По точно кои са ви любимите магазини?

# 1
  • Мнения: 603
Аз все още нямам бебе, но го очакваме. Напазарувах всичко от един магазин срещу Окръжна болница. Нямах представа какво трябва да се купи и продавачките бяха страшно любезни. Около час и половина ми обясняваха какво трябва да се купи, препоръчаха ми различни марки за различни стоки. Накрая си тръгнах с няколко торби покупки. Много съм доволна от отношението им. Адреса им е: Варна, ул. Ген. Колев 68 и ген. Киселов 19. Едното е като мострена зала за легла и кошари, а другия адрес е за дребните неща - дрехи, аксесоари.
Пазарувала съм и от магазина, който е в Образцов дом, но не ми хареса надменното поведение на някои продавачки. Забравиха за гар. карта на количката, после не искаха да ми дадат касов бон. Повече от там няма да пазарувам.

# 2
  • Мнения: 17 402
Аз все още нямам бебе, но го очакваме. Напазарувах всичко от един магазин срещу Окръжна болница. Нямах представа какво трябва да се купи и продавачките бяха страшно любезни. Около час и половина ми обясняваха какво трябва да се купи, препоръчаха ми различни марки за различни стоки. Накрая си тръгнах с няколко торби покупки. Много съм доволна от отношението им. Адреса им е: Варна, ул. Ген. Колев 68 и ген. Киселов 19. Едното е като мострена зала за легла и кошари, а другия адрес е за дребните неща - дрехи, аксесоари.
Пазарувала съм и от магазина, който е в Образцов дом, но не ми хареса надменното поведение на някои продавачки. Забравиха за гар. карта на количката, после не искаха да ми дадат касов бон. Повече от там няма да пазарувам.

МАгазинът е Бебчо. И на мен той ми е любим, макар, че вече само бельото  от там купувам.

# 3
  • Мнения: 678
Аз пазарувам от магазин Слънчице на Колхозния пазар.Много съм доволна и винаги намирам това което търся.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Бебчо, Штъркел и Депо Бебе център на колхозния.   Laughing

# 5
  • Мнения: 167
Бебита , но май е доста скъпичко!Иначе и в Образцов дом има хубави неща,но продавачките/еле оная клъощавата,дето се води управителка/ са отврат.  #Cussing out

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Бебита, Биберон   Wink
От гаражите на колхозния пазар купувам само памперси, мокри кърпички, козметика.

# 7
  • Мнения: 4 418
Бебита, Биберон   Wink
От гаражите на колхозния пазар купувам само памперси, мокри кърпички, козметика.
И аз. Peace
А къде точно е м-н Слънчице?На кой ред е?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 942
борса Весела на колхозния за памперси и пюрета (много са любезни), напоследък купувам пюрета от кауфланд, дрешки главно от Кооп търговията над Възраздане (ограни4ени сме във финансите все пак)

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Krassenka, би ли обяснила къде точно е борса ВЕСЕЛА? По всички реклами има само телефони, без адрес. Мислех, че продават на едро.
Благодаря предварително!  Grinning

# 10
  • Мнения: 2 922
Бебчо, Биберон и Мики (на ул. Дрин).
От единия гараж на Чаталджа купувам кърпи и др.

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Борса "Весела" не е ли на ул. Жулио Кюри" ? В една от пресечките на холкозния пазар? У;ицата, която е от магазин "Клеопатра" надолу....ама и аз го обясних  Embarassed

# 12
  • Мнения: X
От Биберон съм много доволна. А в този в Образцов дом не бих влязла никога повече. Мразя продавчка на заплата да се държи като собственичка на хотел 5 звезди.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Бебчо, Штъркел и Депо Бебе център на колхозния.   Laughing
Бих добавила Биберон, а пюрета от едно магазинче на ул. "Поп Харитон" до училище Цар Симеон I.

# 14
  • Мнения: 942
На мен любимите магазини са ми Бебчо и Беберон Peace

Общи условия

Активация на акаунт