В коя гестационна седмица родихте?

  • 83 784
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 427
Здравейте на всички,интересува ме в коя гестационна седмица родихте и доколко раждането ви съвпадна с термина ,които ви е бил определен като дата на раждане,чета из интернет че нормалното раждане може да се очаква всеки момент след 37-мата г.с.,и затова реших да ви попитам.

# 1
  • Мнения: 3 334
относително е,някои раждат по-рано,други пренасят....аз преносих и родих в 41г.с. Wink
Леко раждане ти желая!

# 2
  • Мнения: 251
В 40-та, един ден преди термина.

# 3
  • Мнения: 2 723
В 40-та, 2 дни преди термина

# 4
  • Мнения: 1 183
Аз също си мисля,че е относително,при всеки е различно,но това е вярно,че след 37г.с може да го очакаш всеки момент.Успех  Peace

# 5
  • Мнения: 236
Аз приносих 5 дни.

# 6
  • София
  • Мнения: 974
В 36 г.с.  Sad 
Надявам се със следващото да е по-късно

# 7
  • Мнения: 2 427
Аним,защо,мъничко ли се роди?
Ох,не искам да преносвааам.. Cry
Според моите изчисления много е възможно да съм била вече бременна две седмици преди това което твърдят лекарите,но все пак това са си само мои предположения ,които не са подплатени с факти Rolling Eyes..

# 8
  • Мнения: 522
В началото на 42-рата.

# 9
  • София
  • Мнения: 974
Аним,защо,мъничко ли се роди?
Ох,не искам да преносвааам.. Cry

Ох ooooh!  нещо те притесних ....спокойно всичко е много индивидуално и според мен зависи от много фактори
В моя случай моята бебка си има луда майка  Laughing работих до последно (два дни преди да родя Naughty) Бях много нервна почти през цялата си бременост и с постояни контракции (работата ми е много стресова)....не спях по цели нощи и това не ме спираше да си измия прозорците в 8 м Embarassed или да спретна купон за 25 човека.
Така че споко...почивай си и се наслаждавай на последните месеци от бременоста Sunglasses

Иначе бебка се роди малка, но не много....точно толкова дива колкото е майка й ooooh! и нищо и няма ...преждевременото раждане не се отрази по никакъв начин на развитието й...все пак родих в 1 -ят ден на 9 -ят месец. Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Родих в 41- ва г.с.  Grinning  Blush
Леко раждане  Peace Hug

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
в 37 г.с.

# 12
  • Мнения: 160
2 дни след термина Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 3 820
Родих 2 дни след термина.
Леко раждане  bouquet.

# 14
  • Мнения: 300
Аз родих 20 дни преди термина. Но и аз като Anim два дни преди това не се спрях, обикаляхме с мъжът ми за спалня, детско креватче и др. такива все по разбитите пътища на София, а и колата много "леко " возеше  Joy . Малката Дияна се роди напълно нормално и здраво бебе.
 А според моите изчисления amymommy  бях бременна една седмица по-рано отколкото го определят лекарите. Всичко е индивидуално.Ти не се притеснявай, лека бременност и леко раждане.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт