Играете ли на карти ?

  • 9 595
  • 61
  •   1
Отговори

Анкета

На какви игри с карти играете ?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 15 окт 2006, 15:20
* Може да изберете максимум 10 опции.

  • София
  • Мнения: 2 623
Снощи мъжът ми се прибра и ми донесе няколко тестета рекламни карти. Стана ми едно такова носталгично .........Когато бях студентка и бях на общежитие играехме от сутрин до вечер, а понякога и от вечер до сутрин. Главно белот и канаста в редки случаи на сантасе и някой друг пасианс. Не съм играла от години, а така ми се ще. Странно около мен никой не играе. Пък може и да си заформим форумски срещи за игра на карти  Hug
Хайде споделете играете ли още или това вече е демоде ???

# 1
  • Мнения: 5 577
Обожавам. Много играехме навремето с мъжо и побратими.

Играя белот и бридж.
Бриджа го има в университета като спорт (  hahaha физическо т.е.) и естествено аз бях там 3 години.
Понаучих се, и на турнир ходих. 

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Много играя! Често се събираме с приятели да играем белот. Играя Хартс в йахуто. На компютъра си имам пакета от 3 5 8, белот, сантасе и табла.
Гледам на карти и много познавам, знам доста пасианси и няколко фокуса.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Много играя! Често се събираме с приятели да играем белот. Играя Хартс в йахуто. На компютъра си имам пакета от 3 5 8, белот, сантасе и табла.
Гледам на карти и много познавам, знам доста пасианси и няколко фокуса.  Simple Smile
Еххххх някой ден ако нямате четвърти за белот нали ще свирнеш  Hug

# 4
  • Мнения: 2 495
Никога не съм обичала да играя карти...Най-много да поиграя на война или Кент-Купе като малка LaughingДругите хич не ме влечат.Пасиансите пък са ми любими Hug

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Белотът и канастата са ми страст. 3 5 8 също играя. Откакто имаме децата не сме играли така с часове, както по-рано. Даже не помня кога играхме за последно...

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
3 5 8, белот, сантасе, канаста, редя пасианси, "гледам" на карти Laughing

# 7
  • Мнения: 1 813
Никога не съм обичала да играя карти...Най-много да поиграя на война или Кент-Купе като малка LaughingДругите хич не ме влечат.Пасиансите пък са ми любими Hug
Аха,същата съм и аз.

# 8
  • Мнения: 14 133
Не, никак не ме привличат.

# 9
  • Мнения: 5 877
Играех много белот и малко бридж, но мъжът ми не ги играе и способностите ми вехнат...
3-5-8 също, казвахме му "блато", и сантасе като се наложи...

а наскоро ми припомниха една детска игра, "убиец" - раздават се по 1 карта на участник и у когото е поп пика, той е убиецът, а вале каро е ченгето. Убиецът намига на жертвите си и така ги убива, а ченгето трябва да отгатне кой е той.
Много се смях, защото тази игра я играхме в автобуса на една екскурзия в седми клас и аз много исках да съм все "убиеца", за да мога да намигам на един младеж, когото си бях харесала и даже черпих с шекерена пръчка на Етъра, ама той не разбра  newsm78

и покер играя, ама на вафли - или поне така играхме на една хижа, където бяхме обсадени от гръмотевични бури и елементът "екскурзионно" отпадна... та вместо на пари играехме на точки и спечелилият получаваше обикновени вафли, купени от другите участници  Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 1 416
Върла белотаджийка съм! Въобще - умирам за карти и всичко играя... Бридж, за съжаление, не владея, но се надявам скоро запълня този пропуск...
Иначе - и "3,5,8" ми е сред любимите игри, както и сантасето... Другите изброени също ги играя, но не са ми фаворити. Не се кефя само на пасианси и кулички. И на карти гледам...  Wink
Навита съм за форумски белот, ама много съм работна и не знам как мога се включвам...  Confused

# 11
  • Мнения: 3 211
Мога да играя белот, бридж, сентасе (66), 3-5-8 (блато), макао, канаста, почти всичко, вкл. и една по-неизвестна, но много забаван игра "пре**и другарче". Когато бяхме в гимназията, бягахме от часове за турнира по белот в барчето.
Логично от 3-4год. не съм играла.

# 12
  • Мнения: 793
Обичам да играя на карти, най- вече белот, само че време няма, за съжаление. Белота го научи най- добре в университета  Embarassed Embarassed Embarassed по време на лекции, аз долу в кафето играя карти, после що пари за копия на лекциите съм дала  Confused

# 13
  • Мнения: 5 577
Я кажете -  на капо не се излиза, нали?
Че спорихме с мъжо на морето, всеки го знае различно.  Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Я кажете -  на капо не се излиза, нали?
Че спорихме с мъжо на морето, всеки го знае различно.  Thinking

Правилно - не се излиза !

Общи условия

Активация на акаунт