Как да махна корем4ето

  • 760
  • 11
  •   1
Отговори
 ShockedИмам корем като на бременна в 3-я месец-помогнете baby_neutral
След 2-рото ми раждане-преди 50 дни .Имам и още 5 кг.да свалям,но упорито са се застопорили и не мърдат

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 14:49 от milena_kambareva@abv.bg

# 1
  • Мнения: 2 821
коремни преси

# 2
Прави упражнения, които са за коремните мускули. Трябва обаче постоянство. Успех! Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Посети форума " Красива мама" има доста теми !

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувана от: jullianna 
Посети форума " Красива мама" има доста теми ! 
newsm10
Коремни преси, вдигаш си двата крака и пишеш числа от 0 до 10 във въздуха, сядаш на земята, със свити крака, като дупето ти е върху тях и се местиш (местиш дупето) на ляво, в средата, на дясно, в средата (или беше само на ляво-дясно newsm78 Laughing), клякаш (това е и за бедра)...това се сещам за сега.Но виж наистина темите в "Красива мама".Те ще са ти от по-голяма полза.

# 5
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Диета и коремни преси. Изпитано. Wink Сега съм кат' девойка!  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 111
Диета и коремни преси. Изпитано. Wink Сега съм кат' девойка!  Mr. Green
newsm10

# 7
  • Мнения: 1 313
Коромни преси и па-малки количества храна по на често

# 8
  • Мнения: 329
Родих преди по-малко от месец, а вече нямам корем, дори и кожата се е свила, не оставай с погрешно впечатление не съм от кльощавите по натура. Ефекта се дължи на стегнатата коремна мускулатура, прави редовно коремни преси, кратки, както аз ги наричам, със свити крака, за горните коремни мускули или вдигане на краката под прав ъгъл от легнало положение за долните, "каране на колело"....Освен това трябва да се погрижиш и за кожата, аз прява масажи вечер или сутрин, когато се сетя с масажор от Орифлейм и ползвам гел за стягане на корема, според мен има ефект, даже по-скоро от масажора. Успех! Намери своята формула, защото човек най-добре познава тялото си!

# 9
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Диета и коремни преси. Изпитано. Wink Сега съм кат' девойка!  Mr. Green
Това е истината плюс много движение пеша!

# 10
Аз имам един въпрос и мисля че е свързан с темата-някой може ли да ми даде линк към някой сайт,от който мога да си изтегля аеробика  или тае бо или някакви упражнения.Имаше един,който някой беше дал тука,но сега не се отваря,та някой да знае някой друг Thinking

# 11
  • Варна
  • Мнения: 472
Диета и коремни преси. Изпитано. Wink Сега съм кат' девойка!  Mr. Green
Това е истината плюс много движение пеша!

Каква по-точно диета имате в предвид? Избягване на някои конкретни храни или?  newsm78

За коремчето иначе съм чувала, че не е хубаво да се вечеря след 19 часа. Иначе уж правя последния един-два месеца редовно коремни преси, но резултатът все още е НезадоволителеН Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт